تبلیغات

واکنش آيت‌الله علم الهدي به توهين يک استاد زن دانشگاه به حضرت زهرا(س)

مشرق/ در پي انتشار اخباري مبني بر توهين يکي از اساتيد زن دانشگاه آزاد مشهد به حضرت زهرا (سلام الله عليها) آيت الله علم الهدي کتاب "زهرا (س) مولود وحي" را از طريق بسيج دانشجويي اين دانشگاه به وي اهدا کرد.

چند روزي است که اخباري در رسانه هاي رسمي و غير رسمي منتشر مي شود مبني بر توهين يکي از اساتيد زن دانشگاه آزاد مشهد که منکر شهادت حضرت زهرا (سلام الله عليها) شده است و مدعي شده بيماري کبد سبب مرگ ايشان بوده.

از اين روي آيت الله علم الهدي ضمن اهداي کتاب "زهرا (سلام الله عليها) مولود وحي" از طريق بسيج دانشجويي اين دانشگاه به وي پيغام داد : "اينکه ما مدعي هستيم حضرت زهرا (سلام الله عليها) به اين نحو به شهادت رسيده اند سند و مدرکش را در اين کتاب از منابع معتبر شيعه و عامه ملاحظه مي کنيد. اما اينکه شما مدعي هستيد حضرت زهرا (سلام الله عليها) بر اثر بيماري کبد جان باخته است چه سند و مدرکي دارد؟"

کتاب "زهرا (سلام الله عليها) ، مولود وحي" کتابي است در باب ادله ي شهادت حضرت فاطمه ي زهرا (سلام الله عليها) و نحوه ي آن که در نيمه ي دهه ي هفتاد شمسي توسط آيت الله علم الهدي نوشته شده است و توسط انتشارات اميرکبير نيز به چاپ رسيده.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات