تبلیغات

ارائه وام 30 و 15 میلیون تومانی به واحدهای شهری و روستایی خسارت دیده

معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اینکه واحدهای مسکونی روستایی 5 میلیون تومان وام بلاعوض و 15 میلیون تومان وام کم بهره دریافت می‌کنند، اظهار داشت: در این بین ممکن است؛ برخی از اقلام معیشتی منازل تخریب شده باشد که دولت بخشی از این هزینه‌ها را تقبل خواهد کرد.

شهرخبر: مرتضی اکبرپور (معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور)، آخرین آمار کشته‌شدگان سیل اخیر در کشور را اعلام کرد و گفت: سه تن در استان ایلام، سه تن در استان لرستان و یک تن در استان کرمانشاه متاسفانه در این حادثه جان خود را از دست دادند.

معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه تا روز دوشنبه خسارات وارد شده به استان‌ها تخمین زده می‌شود، گفت:  بنا بر قانون؛ واحدهای مسکونی شهری که خسارت دیده‌اند، 6 میلیون تومان وام بلاعوض و بین 25 تا 30 میلیون تومان نیز وام کم بهره به آن‌ها تعلق خواهد گرفت.

اکبرپور با اشاره به اینکه واحدهای مسکونی روستایی 5 میلیون تومان وام بلاعوض و 15 میلیون تومان وام کم بهره دریافت می‌کنند، اظهار داشت: در این بین ممکن است؛ برخی از اقلام معیشتی منازل تخریب شده باشد که دولت بخشی از این هزینه‌ها را تقبل خواهد کرد.
ارائه وام 30 و 15 میلیون تومانی به واحدهای شهری و روستایی خسارت دیده/تخمین خسارات سیل تا روز دوشنبه
222

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات