تبلیغات

مرد نگهبان در آتش سوخت

‌مرد نگهبان در محل اتاقک نگهبانی‌ در آتش سوخت.

74936.jpgشهرخبر: آتش‌سوزی در محل نگهبانی یک کوره آجرپزی و‌نیز به آتش کشیده شدن مرد 35 ساله، نیروهای امدادی و قاضی ویژه قتل را به محل حادثه واقع در روستای فیض آباد کشاند.

‌شب گذشته آتش‌سوزی در اتاقک نگهبانی یک کوره آجری پزی به سامانه 125 اعلام شد. با دریافت این خبر، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی مشهد، بلافاصله گروه اطفای حریق ایستگاه شماره 41 را به محل حادثه در جاده کنه‌بیست، روستای فیض‌آباد اعزام کرد.

سرپرست ایستگاه شماره 41 سازمان آتش‌نشانی مشهد در تشریح جزئیات این خبر گفت: این آتش‌سوزی در اتاقک نگهبان این مجموعه تولیدی که به طور تقریبی 12 متر مساحت داشت، اتفاق افتاده است.

آتش پاد دوم«علی اکبر حکم آبادی» با اشاره به اطفای حریق در کمترین زمان ممکن توسط نیروهای اعزامی عنوان کرد: براساس بررسی‌های اولیه کارشناسان آتش‌نشانی، نشت گاز از سلیندر 11 کیلویی مایع و مجاورت آن با شعله آتش سبب وقوع انفجار و آتش‌سوزی شده بود.

وی با اشاره به سوختن جسد نگهبان در آتش ادامه داد: ماموران اورژانس پس از بررسی و معاینه نگهبان جوان، مرگ وی را تایید کردند. به دستور مقام قضایی جسد برای تعیین دقیق علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.
222

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات