تبلیغات

تصادف شدید وانت بار با تریلی+عکس

شهرخبر: به نقل از پایگاه خبری 125، آتش نشانان این راننده را که در میان اتاقک متلاشی شده نیسان وانت گرفتار شده بود خارج کردند.

با تماس شهروندان در ساعت اولیه بامداد امروز با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله ساعت 01:47 آتش نشانان ایستگاه 104 را به تهرانسر، بلوار گلها اعزام کرد.

رئیس ایستگاه 104 آتش نشانی تهران در این مورد گفت: یک دستگاه خودرو وانت نیسان در حال حرکت دربلوار گلهای تهرانسرناگهان با قسمت عقب یک دستگاه تریلی برخورد کرد.

امیرعباس سرافرازی افزود: بر اثر شدت این حادثه، اتاقک خودرو وانت نیسان کاملا متلاشی شد و راننده این وانت بار که تنها سرنشین آن بود در میان آهن پاره های اتاقک گرفتار شد.

وی تصریح کرد: آتش نشانان به سرعت با قطع جریان برق خودرو محل حادثه را ایمن سازی کردند و همچنین از نشت بنزین خودروی وانت نیسان جلوگیری به عمل آوردند.

رئیس ایستگاه 104 آتش نشانی تهران با اشاره به گرفتار شدن راننده وانت نیسان دراتاقک درهم پیچیده ی آن، افزود: نیروهای آتش نشانی با احتیاط، راننده میانسال وانت بار را که دچار مصدومیت نیزشده بود، از اتاقک این خودرو بیرون آوردند وبرای انتقال به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه رانندگی هم اکنون از سوی پلیس راهور در دست بررسی است.


222

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات