تبلیغات

فرار پرسپولیس از شکست در لحظه آخر

دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس با نتیجه تساوی به پایان رسید.

شهرخبر: دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت 15 امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد. این دیدار با نتیجه تساوی یک - یک خاتمه یافت. جابر انصاری در دقیقه 49 برای استقلال گلزنی کرد و بنسون در دقیقه 5+90 گل پرسپولیس را زد.

در این دیدار پرویز مظلومی برای تیم استقلال مهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، هرایر مگویان، میلاد فخرالدینی، میثم مجیدی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، یعقوب کریمی، خسرو حیدری، جابر انصاری و سجاد شهباززاده را از ابتدا راهی میدان کرد.

11 بازیکن برانکو ایوانکویچ برای هشتادویکمین دربی هم سوشا مکانی، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، محمد انصاری، رامین رضاییان، احمد نورالهی، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، امید عالیشاه و مهدی طارمی هستند.

هشتادویکمین دربی با حضور 90 هزار تماشاگر و با سوت محسن ترکی از ساعت 15 آغاز شد.

نیمه اول

دقیقه 2: خطایی که در سمت چپ و کنار محوطه جریمه پرسپولیس روی یعقوب کریمی شده بود، با ارسال خسرو حیدری همراه شد، اما استقلالی‌ها از این موقعیت استفاده نکردند.

دقیقه 3: هجوم استقلالی‌ها به سمت دروازه پرسپولیس با حرکت امید ابراهیمی در محوطه جریمه همراه بود که هافبک استقلال تعادلش را در این صحنه از دست داد و نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

دقیقه 5: یعقوب کریمی پشت محوطه جریمه پرسپولیس در موقعیت بسیار مناسبی قرار داشت که توپ را به دست آورد، اما شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 11: اولین حمله پرسپولیسی‌ها به سمت دروازه استقلال زمانی بود که رامین رضاییان با توپ وارد محوطه جریمه شد و این بازیکن پس از به هم خوردن تعادلش نتوانست از توپ استفاده‌ای کند.

دقیقه 13: قیچی برگردان فرشاد احمدزاده در بهترین موقعیت به امید عالیشاه رسید تا این بازیکن با مهدی رحمتی تک به تک شود، اما توپ را به دستان رحمتی کوبید تا بهترین موقعیت برای گلزنی از دست برود.

دقیقه 14: استقلالی‌ها روی ضدحمله موقعیت خوبی داشتند که جابر انصاری در محوطه جریمه پرسپولیس توپ را از دست داد و مدافعان پرسپولیس تن به کرنر دادند.

دقیقه 19: ارسال زمینی امید عالیشاه در محوطه جریمه استقلال دفع شد تا موقعیت به مهدی طارمی نرسد.

دقیقه 26: استقلالی‌ها روی ضربه کرنر خطرناک ظاهر شدند، اما بازیکنان پرسپولیس قبل از اینکه جابر انصاری به توپ ضربه بزند، دوباره تن به کرنر دادند.

دقیقه 39: کرنر دیگری برای استقلالی‌ها به دست آمد که بازیکنان این تیم این موقعیت را هم بدون ایجاد خطر روی دروازه پرسپولیس به بیرون زدند.

دقیقه 42: میثم مجیدی به دلیل خطایی که روی سوشا مکانی انجام داد از محسن ترکی کارت زرد گرفت.

دقیقه 44: پرسپولیسی‌ها در موقعیتی بسیار مناسب و روی پاس عرضی فرشاد احمدزاده که به احمد نوراللهی رسید فرصت گلزنی داشتند. البته پاس آرام احمدزاده و ضربه بی دقت نوراللهی باعث شد رحمتی توپ را دفع کند.

نیمه دوم

دقیقه 46: امید عالیشاه فرصت خوبی داشت تا برای مهدی طارمی موقعیت گلزنی ایجاد کند، اما پاس این بازیکن اصلاً مناسب نبود.

دقیقه 49: ارسال خوب خسرو حیدری و ضربه سر جابر انصاری دروازه پرسپولیس را باز کرد و سوشا مکانی فقط نظاره‌گر این صحنه بود.

دقیقه 54: احمد نوراللهی جای خود را به جری بنسون داد.

دقیقه 55: اولین تعویض پرویز مظلومی بیرون کشیدن یعقوب کریمی و اضافه کردن محمدرضا خرسندنیا بود.

دقیقه 59: ارسال فرشاد احمدزاده به محوطه جریمه و ضربه‌ای که مهدی طارمی به توپ زد هم گلی برای پرسپولیس در پی نداشت، چراکه ضربه مهاجم این تیم با فاصله زیادی به بیرون رفت.

دقیقه 60: سجاد شهباززاده از داور بازی کارت زرد گرفت.

دقیقه 62: ضربه ایستگاهی خوب امید ابراهیمی با واکنش خوب مکانی راهی کرنر شد.

دقیقه 67: رامین رضاییان از روی ضربه ایستگاهی ارسالی روی دروازه استقلال کرد که کامیابی‌نیا توپ را با سر به بیرون انداخت، اما محسن بنگر به زیر توپ زد تا موقعیت خوب دیگری از دست پرسپولیسی‌ها برود.

دقیقه 69: کرنرهای خطرناک پرسپولیس یکی پس از دیگری روی دروازه استقلال ریخته شد. در یکی از این ارسال‌ها ضربه سر امید عالیشاه تا آستانه باز شدن دروازه پیش رفت، اما مهدی رحمتی توپ را دفع کرد.

دقیقه 72: محسن کریمی جای خسرو حیدری را در ترکیب استقلال گرفت.

دقیقه 74: امید عالیشاه از ترکیب پرسپولیس خارج شد و علی علیپور وارد زمین شد.

دقیقه 77: کرنر خطرناکی روی دروازه استقلال ارسال شد که در برگشت پرسپولیسی‌ها بار دیگر صاحب موقعیت گلزنی شدند، اما پاس بنسون در دهانه دروازه استقلال توسط کمک‌داور آفساید اعلام شد.

دقیقه 80: آخرین تعویض استقلال ورود امین حاج‌محمدی و خروج سجاد شهباززاده بود.

دقیقه 82: خطای شدید حاج‌محمدی روی مسلمان کارت زرد محسن ترکی را به همراه داشت.

دقیقه 4+90: ضربه ایستگاهی در موقعیتی خوب برای پرسپولیس ایجاد شد که طارمی ضربه‌اش را به دیوار دفاعی کوبید.

دقیقه 5+90: در آخرین لحظات بازی پرسپولیسی‌ها حمله خطرناکی روی دروازه استقلال انجام دادند که در نهایت ضربه بنسون وارد دروازه مهدی رحمتی شد تا بازی مساوی شود. بنسون در اولین تجربه دربی خود موفق به گلزنی شد.

444/444

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات