تبلیغات

پرسپولیس یک میلیون و سیصد هزار یورو محکوم شد

باشگاه پرسپولیس در پرونده مانوئل ژوزه و همکارانش از سوی فیفا محکوم و به پرداخت مطالبات و خسارت فسخ قرارداد ملزم شد.

شهرخبر: بالاخره تکلیف پرونده شکایت متقابل باشگاه پرسپولیس و مانوئل ژوزه و همکارانش از سوی فیفا مشخص شد. البته این پایان کار نیست. چون به طور قطع پرسپولیس با توجه به مستنداتی که دارد موضوع به دادگاه عالی ورزش خواهد کشاند. به ویژه که به نظر می رسد کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فیفا بدون توجه به توضیحات و مدارک ارائه شده از سوی باشگاه پرسپولیس تا توانسته است رای خود را به سود ژوزه و دستیارانش صادر کرده است.

این حکم که هفته گذشته برای فدراسیون فوتبال ایران نیز ارسال شده است حکایت از این امر دارد که پرسپولیس به پرداخت مبلغی حدود یک میلیون و سیصد و هفتاد هزار یورو محکوم شد.

باشگاه پرسپولیس باید به مانوئل ژوزه 320 هزار یورو به عنوان مطالبات و ششصد و سی هزار یورو به عنوان خسارت پرداخت کند. همچنین لوئیز 45 هزار یورو به عنوان طلب و 105 هزار یورو به عنوان خسارت دریافت کند.اسکار دیگر همکار ژوزه 15 هزار یورو به عنوان طلب و 35 هزار یورو به عنوان خسارت دریافت کند. آنتونی هم 32500 یورو به عنوان طلب و 76 هزار یورو به عنوان خسارت دریافت خواهد کرد. به این مبالغ سالانه 5 درصد بهره نیز تعلق گرفته است. این در حالی است که تمام مراحل حقوقی و ارسال لوایح به فیفا زمانی صورت گرفت که مدیریت فعلی باشگاه مستقر نبود. و حالا آنها باید در رویارویی با این مشکل کار را به CAS بکشانند. باید امیدوار بود در آنجا با پرسپولیس منصفانه تر برخورد شود. 

444/444

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات