تبلیغات

نتایج کامل لیگ یک

خوش شانسی پیکان این بود که رقیبش تیم فجرسپاسی این بار در خانه برابر تیم مس رفسنجان به تساوی بدون گل رضایت داد تا دومین هفته متوالی از رسیدن به پیروزی محروم بماند.

شهرخبر: تیم صدرنشین پیکان تهران درهفته سیزدهم لیگ دسته اول دوامتیاز حساس را از دست داد.شاگردان مرزبان یک بر یک مقابل تیم آلومینیوم اراک متوقف شدند تا همچنان به لحاظ تفاضل گل بهتر نسبت به تیم فجر صدرنشین بمانند.البته اراکی ها از این تساوی در خانه صدرنشین رضایت کامل داشتد.

به گزارش تابناک ورزشی، خوش شانسی پیکان این بود که رقیبش تیم فجرسپاسی این بار در خانه برابر تیم مس رفسنجان به تساوی بدون گل رضایت داد تا دومین هفته متوالی از رسیدن به پیروزی محروم بماند.

نتایج کامل لیگ یک/هفته توقف بالانشین هانتایج کامل لیگ یک/هفته توقف بالانشین ها

تیم ایرانجوان بوشهر بازی حساس برابر ماشین سازی را سرانجام در لحظه های آخر با رستگاری به پایان رساند. تیم ایرانجوان بوشهر با گل دقیقه90 فیض اللهی توانست تیم مدعی ماشین سازی را شکست دهد.البته تبریزی ها هفته قبل با گل دقیقه 94 تیم فجرسپاسی را شکست داده بودند و این بار خودشان در دقیقه پایانی شکست را برابر تیم ایرانجوان بوشهر پذیرا شدند.این بازی را تیم ایرانجوان با نتیجه دو بریک برد.

تیم مس کرمان هم این هفته پیروزی حساسی برابر تیم منسجم و خوب خیبر خرم آباد کسب کرد. مسی ها با یک گل حریف خرم آبادی را شکست دادند تا با23 امتیازهمچنان درجمع مدعیان باقی بمانند. تیم بحران زده پاس انگارسرانجام متحول شد. تیم ته جدولی همدانی در خانه برابر تیم فولاد یزد با گل سبحانی 3 امتیاز شیرین را دشت کرداماهمچنان درقعر جدول قرار دارد.ظاهرا تعویض سرمربی هم برای پاسی ها کارسازشد. تیم یزدی نیز با این شکست همسایه پاس درانتهای جدول باقی ماند.

داماش 15 امتیازی که به 3 امتیاز امروز نیاز داشت تا در جدول رده بندی وضعیت بهتری داشته باشد ، هم گل گهر سیرجان را با تنها گل محمد رستمی در دقیقه 58 شکست داد تا باخت هفته قبل جبران شود.

نتایج کامل لیگ یک/هفته توقف بالانشین هانتایج کامل لیگ یک/هفته توقف بالانشین ها

در اصفهان تیم های گیتی پسند و نساجی مازندران هم بدون گل مساوی شدند.هردوتیم میانه جدولی هستند و تقسیم امتیازات نصیب آنها شد. شاگردان اکبرمیثاقیان پس از دوهفته ناکامی این باردرخانه، تیم جنوبی نفت آبادان را مغلوب کردند. تیم خونه به خونه بابل نیمه اول برابرآبادانی ها به نتیجه تساوی یک بریک رسید اما درنیمه دوم برای رهایی از کابوس تساوی مجدد خانگی، دست به حملات متعددی زد و در دقیقه 77 با گل باقری توانست طعم پیروزی را دوباره بچشد.

روند روبه رشد تیم شهرداری اردبیل پس از روی کار آمدن احمدزاده ادامه یافت و این تیم دومین پیروزی متوالی خود را کسب کرد. شهرداری عصر امروز با نتیجه دو بر صفر از سد تیم آلومینیوم هرمزگان گذشت تا 16 امتیازی شود و کاملا از جمع تیمهای ته جدولی رهایی یابد.
222

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات