تبلیغات

پخش خلاصه قسمت های قبلی «آمین»

خلاصه ای از قسمت های پخش شده مجموعه تلویزیونی «آمین» امشب ۳ آبان ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن می رود.

شهرخبر: تاکنون ۱۵ قسمت از این سریال پخش شده و امشب ۳ آبان خلاصه قسمت یک تا پانزدهم این مجموعه از شبکه یک سیما پخش می شود. همچنین چهارم، پنجم و ششم آبان قسمت های شانزده تا هجده مجموعه تلویزیونی «آمین» روی آنتن خواهد رفت و جمعه هشتم آبان با پخش قسمت نوزدهم و آخر، این سریال پلیسی به پایان می رسد.

 سریال «آمین» به کارگردانی بهرنگ توفیقی با مشارکت موسسه نیروی انتظامی تولید شده است که پخش آن از یازدهم مهر و همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی از شبکه یک آغاز شد. از ویژگی های این سریال اولین حضور هادی ساعی قهرمان تکواندو ایران و جهان در قاب تلویزیون است.

داریوش فرهنگ، امین حیایی، کاظم بلوچی، هادی ساعی، بهناز جعفری، آشا محرابی، سودابه بیضایی، شاهرخ استخری، نیما رئیسی، شهرزاد کمال‌زاده، خاطره حاتمی، مهدی محرابی، یوسف تیموری و مهرناز مهرآرا از بازیگران اصلی این سریال هستند.

این مجموعه را زامیاد سعدوندیان نوشته و در خلاصه داستان آن آمده است: سرهنگ سلیم، فرمانده تیم ویژه «آمین» مسئول رسیدگی به پروژه مجرم و خلافکار فراری، همایون تمدن که سال گذشته طی عملیات گروگانگیری، برادرش را به شهادت رسانده است. پلیس با کشف کانتینری حامل مواد مخدر به ردی از همایون می‌رسد اما...

با بسته شدن پرونده «آمین»، مجموعه تلویزیونی «نفس گرم» به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور از شنبه نهم آبان آغاز خواهد شد. در این سریال ۳۰ قسمتی که سید محمود رضوی آن را تهیه و تولید کرده است، مرجانه گلچین، رویا تیموریان، نیلوفر خوش خلق، حامد کمیلی، محمد عمرانی، محمود پاک نیت، سیما تیرانداز، رحیم نوروزی و رامین راستاد ایفای نقش کردند
سریال آمین
222

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات