تبلیغات

بمبگذاری،عامل سقوط هواپیمای روسی+عکس

ساعت 24- برخی کارشناسان هوایی معتقدند یک نیروی قوی از داخل هواپیمای مسافربری روس عامل متلاشی شدن آن بوده است و از همین رو فرضیه بمب‌گذاری در این هواپیما قوت یافته است.

بمبگذاری،عامل سقوط هواپیمای روسی+عکسکارشناسان بررسی حادثه سقوط هواپیمای مسافربری روسیه در شبه جزیره سینای مصر تایید کردند که این هواپیما در ارتفاع بالا متلاشی شده است.

الکساندر نرادکو، رئیس سازمان هوایی فدرال روسیه تایید کرد که این هواپیمای روسی در ارتفاع بالا و در منطقه‌ای که در اختیار تروریستهای داعش و القاعده قرار دارد متلاشی شده است.

نرادکو از ارائه توضیحات بیشتر در این باره امتناع کرد و مدعی شد تحقیقات در این باره همچنان ادامه دارد اما با اینحال کارشناسان تروریسم معتقدند که بمبگذاری نیز می‌تواند به عنوان علت سقوط این هواپیما مورد بررسی قرار گیرد.

منابع هوایی مدعی شده‌اند که بررسی بخش دم این هواپیما حاکی از آن است که یک نیروی قوی از داخل هواپیما (احتمالا یک بمب) علت متلاشی شدن آن بوده است.

با اینحال تا کنون مقامات روس بر روی نقص فنی هواپیما به عنوان عامل اصلی این حادثه تمرکز دارند. حتی کمک خلبان هواپیما نیز پیش از پرواز در تماس تلفنی با دخترش نسبت به امنیت این هواپیما اظهار نگرانی کرده بود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات