تبلیغات

اسیدپاشی به دو دختر جوان در مرند

اسیدپاشی به دو دختر جوان در مرندحسین فتاحی، با تأیید خبر اسیدپاشی به دو دختر جوان در مرند، اظهار داشت: این دو دختر، ۲۰ و ۲۲ ساله هستند و اکنون در بیمارستانی در تبریز بستری هستند.

وی با بیان اینکه این حادثه ساعت ۱۷ روز شنبه نهم آبان در مرکز شهر مرند رخ داده است، افزود: عوامل آگاهی نیروی انتظامی عامل حادثه به نام «ع.ر» را که با نقاب و عینک دودی اقدام به اسید پاشی کرده بود، در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر کردند.

دادستان مرند با اشاره به اینکه حال یکی از مصدومان مساعد است، تصریح کرد: مصدوم اصلی از ناحیه چشم و صورت آسیب جدی دیده است که تحت مداوا قرار دارد.

وی درباره دلیل این حادثه، خاطرنشان کرد: مرد متهم، خواستگار یکی از این دو خواهر بود که وقتی دختر متوجه می‌شود که وی دارای زن و فرزند است، جواب منفی می‌دهد و «ع.ر» نیز در تلافی آن، اقدام به اسیدپاشی می‌کند.

فتاحی، با تقدیر از اقدام به‌موقع نیروی انتظامی در شناسایی و دستگیری متهم، گفت: هرچند این حادثه شخصی بوده و جنبه امنیتی ندارد، ولی نفس عمل که بر هم زدن آرامش و امنیت روانی جامعه بود، علاوه بر پیگرد شخصی، پیگرد عمومی نیز خواهد شد.

دادستان مرند در اخطاری به افرادی که در مخیله خود برنامه‌ای برای اجرای این هدف شوم دارند، تصریح کرد: دستگاه قضایی با موضوع اسید پاشی، با سرعت، قاطعیت و جدیت برخورد می‌کند.

بر اساس اخبار واصله مردمی به دفتر تسنیم آذربایجان شرقی مبنی بر وقوع حادثه اسیدپاشی در مرند، هیچ مسئولی حاضر به تأیید این خبر نشد که امروز صبح، دادستان مرند در گفت‌وگو با تسنیم این خبر را تأیید کرد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات