تبلیغات

خسروي: آقاي اصفهانيان! امشب استفعا بده و خودت و فوتبال را خلاص کن

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 17:04

خسروي: آقاي اصفهانيان! امشب استفعا بده و خودت و فوتبال را خلاص کن

کاپ/ کارشناس داوري فوتبال گفت: پرنده بدشانسي داوري روي آسمان داوري پرسپوليس نشسته است و هيچ چيزي در پشت پرده ماجرا قرار ندارد.
علي خسروي درباره اخراج ايمان صادقي در بازي روز گذشته پرسپوليس مقابل ذوب آهن اظهار داشت:صحنه اي اتفاق افتاده که جاي دفاع را باقي نگذاشته است.من صبح امروز با علي ميرزابيگي صحبت کردم و او خودش گفت که پس از تماشاي فيلم متوجه اشتباهش شده است و حتي از پرسپوليسي ها هم عذرخواهي کرده است.
وي ادامه داد:من مشکل همه اتفاقات رخ داده در اين فصل براي داوران را به دليل تصميمات غلط و يکهويي مي دانم.آقاي اصفهانيان!اگر جهانبازي داور خوبي نيست چرا دو سال پيش او را از ليست بين المللي کنار زديد؟اگر خوب است چرا در اين 11 هفته ليگ برتر او 7 تا سوت زده که يا براي استقلال است يا پرسپوليس؟
پيشکسوت داوري فوتبال کشورمان افزود:حيف و صد حيف که يکي يکي داوران را به خاطر چيدمان اشتباه از دست داديم.زمانيکه بازي سپاهان و استقلال را به حاج بابايي مي دهيم بازي پرسپوليس را هم به موعود بنيادي فر بدهيم.پس داوران اليت ما کجا بايد سوت بزنند؟اينطوري همه داوران به مسلخ مي روند و ديگر کسي نيست که سوت بزند.چيدمان داوري در کشور ما بر اساس لياقت ها نيست.
وي ادامه داد:داور بنده خدا سرش در عزا و عروسي بايد بريده شود.بين دو نيمه او را قضاوت مي کنند.جهانبازي مي گفت که نيمه دوم بازي ذوب آهن و پرسپوليس هيچ صحنه اي را نمي ديد چون به او اطلاع داده بودند در بين دو نيمه چه اظهاراتي انجام شده است.ما هنوز در بليط گرفتن مشکل داريم.در فصل گذشته داوران خوب فوتبال ما براي بازي هاي شهرستان يا زميني رفتند يا با کاميون رفتند.من سوالم اين است يک کارمند دولت ن اگر بليط رفت و برگشت نداشته باشد به سفر مي رود؟
خسروي درباره اينکه پيشنهادش براي برون رفت از وضعيت فعلي چيست گفت:بيايد روراست باشيم.اين قدر دم از صداقت مي زنيم اما همه به هم دروغ مي گوييم. اصفهانيان تحميل استان هاي کشور بوده است.خود فدراسيون فوتبال هم مي داند که در انتخاب اصفهانيان اشتباه کرده است.او بايد استعفا بدهد تا نفر مورد وثوق فدراسيون انتخاب شود.
وي درباره اينکه گفته مي شود کفاشيان هم از اصفهانيان راضي نيست بيان داشت:دست روي قرآن مي گذارم که کفاشيان با او مشکل دارد.رييس فدراسيون وقتي مي بيند که زير مجموعه اصفهانيان مي گويند از او حرف شنوي ندارند نگران و دلواپس مي شود اما نمي تواند حرف بزند.خدايي اش هم کفاشيان حق دارد.شما ببينيد اصفهانيان مرتب در حال رفت و آمد به زنجان است.او نمي رسد کار کند و به نظرم بهتر است همين امشب هم خودش را خلاص کند و هم داوري فوتبال کشور را و برود.امروز برود بهتر از اسفند ماه است که قرار است انتخابات برگزار شود.
به گزارش کاپ،خسروي درباره نقش مسعود عنايت در بحث داوري ها گفت:عنايت ادعا مي کند که تصميم گيرنده نيست.ضمنا او دو ماه است برگشته و بايد بيشتر بماند.ضمنا بضاعت داوري ما همين است که مي بينيد.
وي درباره اينکه طاهري مدعي شده است که اين روند داوري ها پشت پرده اي دارد بيان داشت:طاهري تازه به فوتبال آمده است و حق هم دارد که اينچنين ناراحت باشد.با اين وجود به برادر عزيزم آقاي طاهري مي گويم که هنوز قسم مي خورم اين داوري ها تعمدي نست. پرنده بدشانسي داوري روي آسمان داوري پرسپوليس نشسته است و هيچ چيزي در پشت پرده ماجرا قرار ندارد.
خسروي افزود:يک بحث ديگر هم بايد بگويم.اينکه گفته مي شود سازمان ليگ در اين داوري ها نقش دارد دور از واقعيت است.من مي دانم که اتفاقا تاج و سازمان ليگ در بحث چيدمان داوري هيچ دخالتي ندارد.من کاري با سياست و قوم اصفهاني ندارم ولي در بحث داوري تاج منتقد اول ارکان داوري فدراسيون فوتبال است.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات