تبلیغات

چلسي مورينيو را اخراج نمي‌کند چون بهتر از او پيدا نمي‌شود

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 17:19

چلسي مورينيو را اخراج نمي‌کند چون بهتر از او پيدا نمي‌شود

تسنيم/ مديربرنامه‌هاي سرمربي پرتغالي تيم فوتبال چلسي مي‌گويد رومن آبراموويچ آقاي خاص را اخراج نخواهد کرد چون نمي‌تواند سرمربي بهتر از او پيدا کند.
خورخه مندز، مديربرنامه‌هاي ژوزه مورينيو احتمال برکناري اين مربي پرتغالي را به دليل کسب نتايج ضعيف در اين فصل رد و تأکيد کرد که آقاي خاص مي‌تواند به بحران آبي‌پوشان لندن پايان دهد و آنها را به روزهاي اوج‌ برگرداند. او همچنين نبودن گزينه‌اي بهتر از مورينيو براي هدايت چلسي را دليلي براي اخراج نشدن او از سوي رومن آبراموويچ، مالک باشگاه دانست.
مندز به سايت BBC گفت: مورينيو نيازي ندارد که چيزي را به کسي ثابت کند. او مي‌داند دارد چه کار مي‌کند. افراد زيادي درباره احتمال اخراج شدن ژوزه حرف مي‌زنند اما امکان ندارد که او برکنار شود. او مشکلات چلسي را حل خواهد کرد. او بهترين مربي دنياست.
وي به اشاره به موفقيت‌هايي که مورينيو در دوران مربيگري خود کسب کرده است، ادامه داد: مورينيو با پورتو قهرمان جام يوفا، ليگ پرتغال و جام يوفا شد. او همه چيزها را برد. بعد از آن، در چلسي هم حيرت‌آور نتيجه گرفت. بعد از 50 سال، چلسي با مورينيو قهرمان ليگ برتر شد و همه از او راضي بودند. در اينتر در حالي که هيچ کسي انتظار قهرماني اين تيم را در ليگ قهرمانان اروپا نداشت، مورينيو اين کار را انجام داد. هيچ کسي حتي تصور نمي‌کرد اينتر از مرحله يک چهارم نهايي صعود کند. در رئال‌‌مادريد و در رقابت با بهترين تيم دنيا (بارسلوناي گوارديولا) مورينيو باز هم توانست قهرمان لاليگا شود. او واقعاً خاص است.
مدير برنامه‌هاي آقاي خاص تأکيد کرد: واکنش هواداران و حمايت آنها از مورينيو همه چيز را مي‌گويد. آنها مورينيو را دوست دارند. همه، از مربيان گرفته تا بازيکنان روزهاي خوب و بد دارند. پيدا کردن سرمربي مانند مورينيو براي حل مشکلات چلسي غيرممکن است.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات