تبلیغات

تارتار: مقابل سپاهان متحول شده بازي کرديم

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 18:14

تارتار: مقابل سپاهان متحول شده بازي کرديم

فارس/ سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن گفت: تيم سپاهان در شرايطي به گل رسيد که بازي جوانمردانه را رعايت نکرده بود.
مهدي تارتار پس از شکست 2 بر صفر راه‌آهن مقابل سپاهان در چارچوب مرحله يک‌چهارم نهايي جام حذفي اظهار داشت: با توجه به اينکه در جام حذفي بازي مي‌کرديم هر دو تيم خيلي محتاط عمل کردند و در 90 دقيقه بازي مساوي شد. از بازيکنانم تشکر مي‌کنم که منسجم بودند و در نيمه دوم موقعيتي به حريف ندادند.
وي افزود: به نظرم گل در شرايط ناجوانمردانه به دست آمد بازيکن ما روي زمين بود آن هم در شرايطي که بازيکن حريف ضربه‌اي را به بازيکن ما زده بود. اميدوارم در صحنه گل خطايي صورت نگرفته باشد البته از قضاوت اکبريان تشکر مي‌کنم که خيلي خوب سوت زد.
سرمربي راه‌آهن يادآور شد: باخت يک بر صفر با 2 يا 3 بر صفر فرقي ندارد به همين دليل پس از دريافت گل مهاجم اضافه کرديم که متاسفانه گل دوم را خورديم و از هم‌اکنون تمرکز خود را روي ليگ برتر خواهيم گذاشت.
تارتار در مورد اينکه چرا انتحاري بازي نکردند خاطرنشان کرد: خيلي خسته هستيم بازيکنان ما محدود است. دست ما روي نيمکت خالي است. 14-15 بازيکني بيشتر نداريم که آن هم به خاطر شرايط اول فصل بوده است. مقابل سپاهاني بازي کرديم که متحول شده و طبيعتا تاثير خود را مي گذارد اما ما فرصتي به آنها نداديم.
وي در مورد علت اينکه چرا طاهرخاني در زمين مسابقه دير حاضر شد تصريح کرد: بازيکن ما از رده جوانان است و بايد کم کم آبديده شوند سخت است يک جوان خودنمايي کند و سعي کرديم کمتر بازي کند تا درآينده برايش مشکلي پيش نيايد. فکر مي کنم جوان 17-18 ساله است.
تارتار يادآور شد: جا دارد از فرکي تشکر کنم اما معمولا وقتي تغيير کادر فني رخ مي دهد به نوعي بازيکنان شرايطشان بهتر مي شود اگر آن شخص هم محرم نويدکيا باشد که از اسطوره‌هاي فوتبال اصفهان است شرايط متفاوت‌تري را رقم خواهد زد.
سرمربي راه‌آهن در مورد دربي اصفهان در مرحله نيمه‌نهايي گفت: بازي سختي مي تواند باشد هر دو تيم بازيکنان باکيفيتي دارند و فکر مي‌کنم بازي جذابي برگزار خواهد شد.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات