تبلیغات

آلوس: خرابکاري رختکن ختافه، کار ما نبود

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 18:37

آلوس: خرابکاري رختکن ختافه، کار ما نبود

ورزش 3/ دني آلوس در پايان بازي شب گذشته بارسلونا و باته، نسبت به اتهامي که به بازيکنان بارسلونا مبني بر خراب کردن رختکن ورزشگاه ختافه واکنش نشان داد.
بازيکنان بارسلونا شنبه گذشته که مصادف با شب هالووين بود، پس از برتري 2-0 بر ختافه، با تغيير قيافه، نشست خبري سرمربي تيم حريف را به هم زدند. عکس هاي منتشر شده از رختکن ختافه نيز نشان مي داد که بارسايي ها وضعيت نامطلوبي را در آنجا ايجاد کرده بودند.
دني آلوس در مصاحبه با خبرنگاران و در همين رابطه گفت:" به شما اطمينان مي دهم که بازيکنان بارسا رختکن ورزشگاه ختافه را به آن شکل درنياورده بودند. اين کار افراد ديگر بوده و بدين طريق خواسته اند چهره ي ما را تخريب کرده و به ما اتهام بزنند."
آلوس در مورد پيروزي 3-0 بارسا برابر باته گفت:" بازي خوبي بود. اين پيروزي به ما کمک کرد تا يک قدم ديگر به صعود نزديک شويم."
مصدوميت راکيتيچ و در مجموع،افزايش تعداد مصدومان رئال و بارسا در فصل جاري:" بازي کردن در چنين سطح بالايي، هميشه ريسک مصدوميت را به دنبال دارد. اين نشان مي دهد که ما هم انسان هستيم. البته اين مساله فقط در رئال و بارسا نيست و خيلي تيم هاي بزرگ ديگر نيز درگير چنين چيزي هستند. فوتبال همين است."

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات