تبلیغات

تاج‌گردون: آمريکا کدخداي ما نيست

مشرق/ نماينده مردم گچساران و باشت در مجلس شوراي اسلامي گفت: آمريکا کدخداي غرب و اروپا است اما کدخداي ايران نيست.

به گزارش مشرق، غلامرضا تاج‌گردون ظهر امروز در مراسم رونمايي از کارنامه دانشگاه علمي کاربردي گچساران اظهار کرد: اين روزها در فرمايشات مقام معظم رهبري و ديگر مسئولان نظام اسلامي فراموش نکردن دشمني غرب و آمريکا با ملت و انقلاب اسلامي مورد تأکيد قرار گرفته است.
وي با بيان اينکه مشکل و اختلاف ايران اسلامي با غرب و آمريکا ريشه‌اي تاريخي دارد، افزود: بعد از گذشت سال‌ها هنوز ايران اسلامي و آمريکا نتوانسته‌اند مشکلات و اختلافات خود را با همديگر حل کنند.

نماينده مردم گچساران و باشت در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري در خصوص مذاکرات هسته‌اي عنوان کرد: مقام معظم رهبري در اين خصوص عنوان کردند که ما تنها در خصوص مسائل هسته‌اي مذاکره مي‌کنيم.

تاج‌گردون تصريح کرد: تحليل دلايل اختلاف ايران اسلامي با آمريکا پيچيده نيست زيرا ايران قبل از انقلاب ژاندارم منطقه بود که در راستاي برآورده کردن اميال غرب و آمريکا براي همسايگان و ديگر کشورهاي منطقه شاخ و شانه مي‌کشيد.

وي با بيان اينکه ايران ژاندارم به ايراني انقلابي تبديل شد، اظهار کرد: ايران ژاندارم به ايراني که نماد مبارزه با رفتارهاي روزمدارانه آمريکا تبديل شد آن هم با رهبري و مديريت خستگي‌ناپذير و بزرگ امام خميني (ره) که به ايران و ايراني شرف و عزت بخشيد.

تاج‌گردون ادامه داد: با آغاز انقلاب بناي مبارزه با استکبار در تمامي نقاط کشور و در تک تک وجود ايرانيان شکل گرفت تا امروز که مقام معظم رهبري همواره آمريکا را به عنوان رهبر استکبار معرفي مي‌کنند.

نماينده مردم گچساران و باشت در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه نقطه توافق ما با دنيا نقطه‌اي است که استقلال، عزت و پاسداشت انقلاب اسلامي و خون شهدا حفظ شود، گفت: تا زماني که آمريکا احساس کند کدخداي منطقه است هيچ‌گاه با او سر سازش نخواهيم داشت.

تاج‌گردون تصريح کرد: ما قبول داريم آمريکا کدخداي غرب و اروپا است، اما کدخداي ما نيست به همين دليل با نهيب مقام معظم رهبري در مذاکرات شرايط مهيا شد که آمريکا و ديگر قدرت‌هاي جهان به پاي ميز مذاکره در برابر ايران بنشينند.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به تأکيد مقام معظم رهبري در خصوص جلوگيري از نفوذ دشمن بعد از اجراي برجام گفت: مقام معظم رهبري نيز تاکيد کرده‌اند که گونه‌اي برخورد نشود که شاهد نفوذ مجدد غرب در ايران باشيم.

تاج‌گردون با بيان اينکه مقام معظم رهبري تأکيد کرده‌اند که مواظب باشيد برجام سبب اختلاف در جامعه نشود، عنوان کرد: ما در راه مبارزه با غرب بايد تمامي راه‌هاي نفوذ دشمن را ببنديم و اجازه ندهيم ارزش‌ها و اصول انقلاب با خطر غرب مواجه شود.

نماينده مردم گچساران و باشت در مجلس شوراي اسلامي نفوذ سياسي، فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي را از حوزه‌هاي نفوذ دشمنان عنوان کرد.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات