تبلیغات

ادامه ادعاهاي واهي و بي اساس بحرين عليه ايران

ادامه ادعاهاي واهي و بي اساس بحرين عليه ايران

باشگاه خبرنگاران/ دادگاه منامه ادعا کرد پنج شيعه بحريني را به جرم انتقال اطلاعات به ايران(!) به حبس ابد و خلع تابعيت محکوم کرده‌است.

به گزارش خبرگزاري فرانسه،‌ دادگاه منامه روز پنجشنبه ادعا کرد پنج شيعه بحريني را به جرم انتقال اطلاعات به ايران(!) به حبس ابد و خلع تابعيت محکوم کرده‌است. يک منبع قضايي ادعا کرد اين پنج نفر- که سه نفر از آنها به ايران فرار کرده اند- به جرم برقراري ارتباط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ايران به منظور ارتکاب حملات در بحرين تحت پيگرد قرار گرفتند.اين منبع اعلام کرد دو متهم ديگر که در دادگاه حاضر شدند اين اتهامات را تکذيب کردند.

مقامات بحرين همچنين روز چهارشنبه مدعي شدند يک «سازمان تروريستي» وابسته به ايران را منهدم و 47 نفر را دستگير کرده‌اند. به ادعاي اين مقامات به اين ترتيب وقوع حملاتي قريب الوقوع در اين کشور خنثي شد.اين خبر در فضايي پرتنش بين بحرين و ايران اعلام شد. منامه سفير اين کشور در تهران را فراخواند و ماه گذشته کاردار ايران در بحرين را «عنصر نامطلوب» خواند. منامه روز چهارشنبه بار ديگر در اقدامي مضحکانه تهران را «به مداخله در امور داخلي بحرين و تلاش براي بي ثبات کردن اين کشور از طريق حملات تروريستي متهم کرد.»

بحرين از آغاز سرکوب جنبش اعتراضي شيعيان در سال 2011 به صحنه خشونت ها تبديل شده است. شيعيان بحرين خواهان اصلاحات سياسي در نظام حاکم بر اين کشور هستند.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات