تبلیغات

ستاره هايي که دو رنگ چشم متفاوت دارند!

برترين ها/ رنگ چشم مي تواند بر زيبايي افراد تاثير زيادي بگذارد اما آيا تا به حال افرادي را ديده ايد که دو رنگ چشم متفاوت داشته باشند؟ ناهم‌رنگي عنبيه در آناتومي معمولا به تفاوت رنگ آميزي در عنبيه اشاره دارد، اگر چه شامل پوست و مو هم مي‌شود. اين تفاوت رنگي حاصل فقدان يا مقادير اضافي ملانين (رنگدانه‌ها) است. ناهم‌رنگي عنبيه مي‌تواند ارثي يا ناشي از موزاييسم ژنتيکي، آسيب يا بيماري باشد. ما در اينجا مشاهيري را که دو رنگ چشم متفاوت دارند، برايتان آورده ايم.

1.جين سيمور

آيا هنگامي که جين سيمور را در سريال «پزشک دهکده» مي ديديد، به رنگ متفاوت چشم هاي او پي برديد؟ حتما شما هم تعجب مي کنيد وقتي بدانيد که يکي از چشم هاي او آبي و ديگري قهوه اي است. نگران نباشيد، ما هم آنقدر جذب زيبايي بازي او شديم که به اين قضيه پي نبرديم.

2. مکس شرزر

مکس شرزر پرتاب کننده حرفه اي توپ بيسبال يکي ديگر از نمونه هاي بارز ناهم‌رنگي عنبيه است. يکي از چشم هاي او کاملا روشن در حالي که ديگري کاملا تيره است.

3. ميلا کونيس

آيا مي دانستيد که اين بازيگر آمريکايي دچار ناهم‌رنگي عنبيه است؟ او مي گويد: «يکي از چشم هاي من به مدت چند سال کور بود و هيچکس نمي دانست. اما خوشبختانه با عمل جراحي بينا شدم اما همچنان رنگ متفاوت آن بر جاي ماند.»

4. کيت باسورث

يکي ديگر از هاليوودي هايي که دو رنگ چشم متفاوت دارد، کيت باسورث است. يکي از چشم هاي او آبي و ديگري فندقي تيره است.

5. هنري کويل

هنري کويل هنرپيشه ايتاليايي است که به خاطر بازي در نقش سوپر من در فيلم «مرد پولادين» به شهرت دست يافته است. بله، درست مي شويد، او نيز از ناهم‌رنگي عنبيه رنج مي برد.

6. اليزابت برکلي

اليزابت برکلي بازيگر يهودي آمريکايي است که در سينما، تلويزيون و تئاتر فعاليت مي‌کند. يکي از چشم هاي او به دو رنگ سبز و قهوه اي است.

7. آليس ايو

آليس ايو بازيگر انگليسي است که چشم هاي بسيار جذابي دارد. چشم چپ او آبي در حالي که چشم راستش سبز است. او مي گويد که يکي از دوستانش پس از 9 ماه رفت و آمد به رنگ متفاوت چشم هاي او پي برد.

8. ونس

اين هم گربه اي است که به خاطر دو رنگ چشم متفاوتش مشهور شد. او با ظاهر متفاوت خود توانست 600000 فالور در اينستاگرام به دست آورد و به شهرت جهاني برسد.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات