تبلیغات

پخش سريال " طاهره " در شبکه سهند

فردا/ اين سريال که به قلم نادر ساعي ور نوشته شده است سعي دارد افرادي را به تصوير بکشد که در کنار همه سختي ها و مشکلات ، سعي مي کنند زندگي را آنطور که دوست دارند پيش ببرند و به حاشيه ها توجه نکنند .
" طاهره "عنوان سريالي است از شبکه استاني سيماي مرکز آذربايجان شرقي که به کارگرداني قربانعلي طاهر فر و نادر ساعي ور و تهيه کنندگي ناصر خيري روز هاي شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت 20:45 از شبکه استاني سهند به روي آنتن مي رود .

به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي ، اين سريال در سيزده قسمت 40 دقيقه اي توليد و داستان زندگي زني بنام طاهره است که پس از فوت همسرش با اراده اي راسخ در صدد بر مي آيد که کارگاه توليدي همسرش را پابرجا نگه دارد . اختلافات خانوادگي بر سر خانه پدري که قبل از فوت پدر به نام طاهره زده شده است کار را براي او سخت مي کند و ماجراهايي تلخ و شيرين را براي او رقم مي زند .
اين سريال که به قلم نادر ساعي ور نوشته شده است سعي دارد افرادي را به تصوير بکشد که در کنار همه سختي ها و مشکلات ، سعي مي کنند زندگي را آنطور که دوست دارند پيش ببرند و به حاشيه ها توجه نکنند .

تصويربرداري سريال" طاهره "در سال 93 کليد خورد و در مدت 5 ماه کار توليد آن به اتمام رسيد .

ساير عوامل اين سريال مي توان به سعيد محمد پناه به عنوان مدير تصويربرداري ، بهرنگ پيلا موسيقي ، نادر ساعي ور تدوين ، مريم اميني مدير توليد ، آرزو دهناد دستيار اول کارگردان ، مرضيه محمدزاده منشي صحنه ، ياشار مشيرفر طراح صحنه ، شهرام ولي پور طراح گريم ، هادي سيلمانزاده و اسماعيل محمدي صدابردار ، آرزو دهناد طراح لباس و سالار حيدرنژاد به عنوان ناظر کيفي سريال اشاره کرد .
لعيا مير نصيري ، هادي افتخارزاده ، فاطمه اسمعيلي، ماهرخ رفيع زاده ، سجاد راثي ، بابک محمودي ، رقيه نجف زاده ، ثناپورسعيدي ، سينا شاکر نسب ، مينا اکبري ، فاطمه منوچهري ، فيروزه نعمتي ، مينا کثيري نيز بازيگران اين سريال هستند.

گفتني است اين سريال روزهاي يک شنبه ، سه شنبه و پنج شنبه نيز در ساعت 9 صبح و ساعت 20:45 از شبکه استاني سهند بازپخش خواهد شد .

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات