تبلیغات

کوين اسپيسي دو فيلم بعدي‌اش را تعيين کرد

مهر/ کوين اسپيسي بازيگر برنده اسکار در دو فيلم بعدي‌اش با آنسل الگورت همراه مي‌شود.
به نقل از آسوشيتدپرس، کوين اسپيسي در فيلم «کلوپ پسران ميليونر» به تهيه کنندگي هايو ويرسما و کاسيان الويس بازي مي‌کند. کار عکاسي رسمي اين فيلم در نيواورلئانز از ۷ دسامبر شروع مي‌شود.

اين فيلم را جيمز کاکس برمبناي فيلمنامه اي که با همکاري کاپتين موزنر نوشته، کارگرداني مي کند.

در اين فيلم الگورت در نقش جو هانت و اگرتون در نقش وکيل وي به نام دين گارني بازي مي‌کند. اين دو با همکاري هم کار فريب دادن پسران خانواده‌هاي ثروتمندي را که در هاروارد تحصيل مي‌کردند، انجام مي‌دادند.

هانت سرانجام به عنوان قاتل لوين در نيمه‌هاي دهه ۱۹۸۰ دستگير شد. گارني نيز بعد به عنوان شاهد عليه او در دادگاه حاضر شد.

الگورت بازيگر جواني است که تابستان ۲۰۱۴ در فيلم «نقص ستارگان ما» بازي کرد. اگرتون نيز در فيلم «کينگزمن: سرويس مخفي» بازي کرد و به زودي قرار است در «عقاب» جلوي دوربين برود.

اين فيلم برمبناي زندگي واقعي جو هانت ساخته شده که با ايجاد يک شرکت مشارکت در سرمايه گذاري به مرکز توجه لس‌آنجلس بدل شد. او طرح هاي متعدد تقلبي داشت و کارش سرانجام با کشتن يک سرمايه‌گذار از بورلي هيز که نقش مهمي مي توانست در پروژه‌هايش داشته باشد اما مطابق ميل او حرکت نمي کرد، فاش شد.

فيلم ديگر که اسپيسي در حال انجام مذاکرات نهايي براي آن است، «راننده عزيز» با بازي الگورت، جان هم، جيمي فاکس و ليلي جيمز است.

اسپيسي به زودي با فيلم «الويس و نيکسون» با بازي در برابر مايکل شنون روي پرده‌هاي نقره‌اي مي‌آيد. او در حال بازي در فصل چهارم «خانه پوشالي» براي شبکه نت فليکس است که سال ۲۰۱۶ به نمايش در مي‌آيد.

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات