تبلیغات

چهره ها/ نيوشا ضيغمي چگونه از علي ضيا حمايت کرد ؟

چهره ها/ نيوشا ضيغمي چگونه از علي ضيا حمايت کرد ؟

پرشين وي/ هنرمند پرسپوليسي در حمايت از مجري ممنوع التصوير اعلام کرد: «سوءاستفاده از فيلم حريم خصوصي چهره هاي معروف تبديل به يه تفريح شده براي عده اي از مردم و فکر مي کنم اين کار خيلي عمل وحشتناک تري هست.»
پس از ممنوع التصوير شدن علي ضيا به خاطر شادي توهين آميزش به سرمربي استقلال که در جريان تماشاي دربي 81 در يک جمع خصوصي اتفاق افتاد، وي با حضور در اردوي آبي ها با اهداي يک دسته گل از پرويز عذرخواهي کرد.

اما ماجراي ممنوع التصوير شدن اين مجري جوان از سوي مديران صدا و سيما شوک بزرگي براي او بود. به همين دليل از شب گذشته بازيگران سينما و بازيکنان فوتبال حمايتشان را براي رفع ممنوع التصويري علي ضيا اعلام مي کنند.

ابتدا بهنوش بختياري با انتشار مطلبي از استقلالي ها خواست که ضيا را ببخشند تا اين معضل نيز حل شود. حالا هم نوبت به نيوشا ضيغمي که از هواداران پرسپوليس هست رسيده تا مطلبي را در صفحه اجتماعي خود منتشر کند.

وي با انتشار تصويري که ضيا را در برنامه ويتامين 3 در حال کچل کردن موهايش به خاطر يک بچه سرطاني و همچنين پوشيدن لباس کارگران زحمتکش شهرداري نشان مي دهد، سعي در به ياد آوردن سابقه خوب اين مجري جوان دارد.

ضيغمي در اين خصوص نوشت: «علي ضيا ممنوع التصوير شد!!! اين خبر رو چند دقيقه پيش خوندم. و بسيار متاسفم.. علي ضيا جزء مجري هاي موفق سال هاي اخير و يکي از با اخلاق ترين هاست...
اما اول اينکه، فارغ از حرفه اي که داره؛ مثل خيلي ها جوان هست و حق زندگي داره...
دوم اينکه سوءاستفاده از فيلم حريم خصوصي چهره هاي معروف تبديل به يه تفريح شده براي عده اي از مردم و فکر مي کنم اين کار خيلي عمل وحشتناک تري هست ...
سوم اينکه هنوز زمان زيادي از نگراني براي زنده بودن ايشون بعد از فاجعه منا نگذشته و حالا اين همه حرف هاي ناشايست!!!

و در آخر اينکه اي کاش چشم ديدن موفقيت همديگر رو داشته باشيم.. قطعا دنياي بهتري خواهيم داشت. يا حق.»

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات