تبلیغات

ستاره هايي که از ازدواج فراري بودند!

برترين ها/ افراد بسياري با ازدواج کردن مخالف هستند و زندگي مجردي خود را ترجيح مي دهند. اين مورد در ميان ستاره هاي هاليوود نيز صادق است. به عنوان مثال زماني که خبر ازدواج جورج کلوني را شنيديم، بسيار متعجب شديم زيرا او نيز از جمله کساني بود که به ازدواج علاقه اي نداشت. ما در اينجا نام افرادي را که روزي اعتراف کردند با ازدواج مخالفند، برايتان آورده ايم.

1. اپرا وينفري

اپرا وينفري از جمله افرادي است که علاقه اي به ازدواج ندارد، اگر چه چندين سال است که با استدمن گراهام قرار ملاقات مي گذارد اما ترجيح اش بر اين است که مجرد بماند. او در مصاحبه اي در سال 2013 در پاسخ به اين سوال که آيا دوست دارد مجرد از دنيا برود، در جواب گفت: «بله، اين حرف آخر من است.»


2. جان هام
جان هام در ماه سپتامبر از نامزدمش جنيفر وستفلت جدا شد. اما هر دوي آنها قبل از ازدواج اعتقاد داشتند که مجردي بهتر از ازدواج است. جان هام حتي در مصاحبه اي در سال 2010 گفت: «من ژتون ازدواج ندارم.»


3. شارليز ترون

اگر چه شاليز ترون با شان پن ازدواج کرد اما او در مصاحبه اي در سال 2011 گفته بود: «ازدواج براي من اهميتي ندارد و من دليلي براي آن نمي بينم. به نظر من عشق و يک رابطه بلند مدت بايد در دل باشد و ربطي به ازدواج ندارد اما گويا اين موضوع براي ديگران بسيار با اهميت است.»

4. آل پاچينو
اگر چه آل پاچينو اکنون 3 فرزند دارد اما به دليل سختي هايي که در دوران کودکي خود کشيد، با ازدواج مخالف است. زماني که او ۲ سال بيشتر نداشت، پدر و مادرش از هم جدا شدند و همين تجربه تلخ باعث شد که او نسبت به ازدواج خاطره اي تلخ داشته باشد.

5. جرج کلوني
جرج کلوني از سال 1989 تا سال 1993 با تاليا بالسام، بازيگر آمريکايي زندگي کرد اما پس از طلاق شان، زماني که از جرج کلوني پرسيدند آيا مي خواهي دوباره ازدواج کني، در جواب گفت: «ازدواج دغدغه ذهني افراد بي شماري است اما من ديگر نمي خواهم در مورد آن صحبت کنم چون حتي راجع به آن فکر هم نمي کنم.»

اما گويا او بار ديگر نظرش را تغيير دارد. جرج کلوني در ۲۸ آوريل ۲۰۱۴ با امل کلوني نامزد کرد و در ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۴ در ونيز ايتاليا مراسم عروسي خود را جشن گرفت.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات