تبلیغات

آخر هفته همراه با فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني شبکه هاي سيما

آخر هفته همراه با فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني شبکه هاي سيما

باشگاه خبرنگاران/ فيلم هاي سينمايي و تلويزيوني و انيميشن پنجشنبه، جمعه 14و 15 آبان از شبکه‌هاي سيما روي آنتن مي رود.
فيلم هاي سينمايي و تلويزيوني و انيميشن «غير قابل انتشار»، «تکيه بر خورشيد»، «زنبورک»، «شنود»، «خانم پاتر»، «پينگ پوينگ»، «شاهد قتل»، «سرزمين مادري»، «منطقه سبز»، «توهم»، «کافه ترانزيت»، «فرمانروايان مقدس ـ حضرت داوود و جالوت»، «فرمانروايان مقدس ـ فرمانروايي طالوت»، «تپش قلب»، «پرونده ناتمام»، «ملاقات غير ممکن»، «توستر شجاع به مريخ مي‌رود»، «چرخ و فلک اسرار آميز»، «تجارت آلوده»، «مدار بسته»، «مزاحم»، «خاطرات مرد نامرئي»، «نهايت‌ سرعت»، «کفش مسابقه»، «احساس»، «توت فرنگي هاي وحشي»، «بازگشت دايه مکفي» و «امنيت ملي» پنجشنبه، جمعه 14و 15 آبان از شبکه‌هاي سيما روي آنتن مي رود.

*************************************
شبکه يک سيما

فيلم سينمايي «غير قابل انتشار» به کارگرداني برايان دي پالما، پنجشنبه 14 آبان ماه ساعت 22 از شبکه يک سيما پخش مي شود.

در خلاصه داستان با نقش آفريني ليزي ديز و راب ديوان آمده است: در سال 2003 ميلادي با مستقر شدن سربازان آمريکايي در کشور عراق و شکست صدام، کليه امور و سياست هاي حاکم در عراق تحت نظر آمريکائي‌ها بود و سربازان آمريکايي به بهانه هاي گوناگون تعداد بسياري از مردم بي‌گناه را به بهانه درگيري با آشوبگران به قتل رساندند و جنايت‌هاي بسياري را انجام دادند و از مهمترين آنها تجاوز به دختر 15 ساله اي عراقي و کشتن همه اعضاي خانواده اش بود که اين خبر در همه جهان منتشر شد و با فيلمي که توسط دو نفر از سربازان آن گردان آمريکايي به نام‌هاي سالازر و مک کوي تهيه شده بود ، از اين تجاوز و جنايت افشاگري شد و در نهايت يکي از سربازان ؛ سالازر به طور مشکوکي کشته شد اما دولت آمريکا براي اين جنايت غير انساني هيچ اقدامي جهت محاکمه يا دستگير کردن مجرمان اين حادثه انجام نداد.

*************************************
فيلم سينمايي «تکيه بر خورشيد» به کارگرداني ‌حسين سحرخيز، جمعه 15آبان ‌ماه ساعت 16:00 از شبکه يک سيما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فيلم با بازي سام درخشاني و شيوا بلوريان آمده است: تکيه دار محل قبل از دهه محرم فوت مي کند و طبق وصيت او پسرش مکلف مي شود تا نذورات مردم را جمع آوري کرده و با آن مراسم عزاي سيدالشهدا را برپا کند. ناگهان خبر مي رسد که دختر يکي از همسايگان بيمار است و براي عمل به ميزان زيادي پول احتياج دارد. او اين پول را خرج عمل دختر مي کند. مردم محل پس از شنيدن اين خبر انسان دوستانه راضي شده و با جمع آوري پول بيشتر مراسم عزاداري را با شکوه هر چه تمامتر برگزار مي کنند.

*************************************
شبکه دو سيما

سينمايي «زنبورک» به‌ کارگرداني سيد رضا عربشاهي، پنجشنبه 14 آبان ماه ساعت ‌‌8‌ صبح در ‌قالب‌ برنامه «سينما صبحانه» از شبکه دو سيما پخش مي شود.

در خلاصه داستان با بازي آرمين عالين، محمد حسن زاده و پروين ملکي آمده است: يوسف فرزند شهيد ابراهيم عکاس، مدتي است که در عالم معنا يک نوجوان را مدام مي بيند اما هيچ کس ديگري او را نمي بيند. آقاي حقي از معلمان مدرسه يوسف را سرپرست اعضاي بسيج تازه تاسيس مدرسه قرار مي دهد . يوسف در اتاق بسيج يک عکس قديمي از چند نوجوان پيدا مي کند و کنجکاو مي شود تا آنها را بشناسد. يوسف بالاخره نوجوان خيالي را مي شناسد که نامش داوود است و قبل از به دنيا آمدن يوسف شاگرد پدرش در عکاسي بود و قصد داشت عکس پرسنلي خود را از بايگاني عکاسي يافته و با رضايت مادرش به جبهه برود. يوسف بالاخره منزل داوود و ديگر نوجوانان داخل عکس را مي يابد و ...

*************************************
فيلم سينمايي «شنود» به کارگرداني جياکومو مارتلي، پنجشنبه 14 آبان ماه ماه ساعت23:00 از شبکه دو سيما پخش مي شود.

در خلاصه داستان با بازي مايا سانسا، آندريا تيدونا و جِيمز پارکس آمده: شرکت خصوصي گياني موفق شده است سيستم شنود بي نظيري را طراحي نمايد. اين سيستم ميکروفن تلفن هاي خانگي موجود در هر ساختمان را تبديل به يک وسيله جاسوسي غيرقابل تصور مي‌نمايد که در هر نقطه دنيا صداي محيط را در اختيار شرکت گياني قرار مي‌دهد. آژانس امنيت ملي امريکا نسبت به اين سيستم علاقه نشان مي‌دهد و قرارداد سنگيني ميان آژانس و شرکت گياني منعقد مي‌گردد. جيمز يکي از مأموران کهنه کار شنود در آژانس امنيت ملي امريکاست که سال‌ها پيش مأموريت هاي مختلفي را در کشورهاي اروپايي به انجام رسانده است. جيمز در اثناي عمليات متوجه مي‌شود ديگر مأموران آژانس و مزدوران شرکت قصد کشتن دختري در ايتاليا را دارند که به اسرار قرارداد غيرقانوني و پنهاني آژانس پي برده است ...

*************************************

فيلم سينمايي «خانم پاتر» به کارگرداني کريس نونان، جمعه 15 آبان ماه ساعت 8:00 از شبکه دو سيما پخش خواهد شد.
در خلاصه اين فيلم با بازي رني زلوگر، يوان مگرگور و اميلي واتسن آمده است: بئاتريس، نقاش و شاعر خيال پردازي است که پس از مدت ها موفق مي شود داستان هايش را به چاپ برساند. نورمن که مسئول چاپ داستان‌هاي او است، از او خواستگاري مي کند و عليرغم مخالفت خانواده ها، با هم نامزد مي شوند. پس از چند سال، پاتر به اصرار خانواده اش به سفر مي رود و از طريق نامه با نورمن در ارتباط است، در حالي که نورمن مريض است و ...

*************************************

فيلم سينمايي «پينگ پونگ» به کارگرداني ‌فومي هيکو سوري، جمعه 15 آبان ماه ساعت 14:30 از شبکه دو سيما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان اين فيلم با بازي يوسوکه کوبوزوکا و آراتا آمده است: سوکيموتو و هوشيمو دو دوست دوران بچگي و از اعضاي تيم پينگ پنگ مدرسه هستند و هر دو توانايي و استعداد بسيار زيادي در پينگ پنگ دارند. سوکيموتو بازيکن بسيار قابلي است، اما به دليل روحيه آرامي که دارد چندان به برد اهميت نمي دهد ولي هوشيمو به عکس بسيار به برد علاقه دارد و تمام هدفش پيروزي به هر نحو ممکن است. هوشيمو در پي شکست در يک مسابقه نا اميد شده و تصميم به ترک پينگ پونگ مي گيرد. پس از کنار گذاشتن ورزش به خلاف و الواتي رو مي آورد اما دوباره پس از مدتي تصميم مي گيرد تمرين را شروع کند. او با تمرين بسيار در مسابقات کشوري شرکت کرده و در مسابقه پاياني در مقابل سوکيموتو قرار مي گيرد. سوکيموتو از هوشيمو قويتر است و هوشيمو هم پايش آسيب ديده است، به همين دليل احتمال برد سوکيموتو بيشتر است ولي او از خود گذشتگي مي کند و مسابقه را واگذار مي کند و پس از آن هم به کلي ورزش قهرماني را کنار مي گذارد.

*************************************

فيلم سينمايي «شاهد قتل» به کارگرداني جِي گزِلي، جمعه 15 آبان ماه ساعت 23:00 از شبکه دو سيما پخش خواهد شد.
در خلاصه اين فيلم با بازي کِلي رادِرفورد، کريستِن پروت و ديويد پيرسون آمده است: سامانتا دختر جواني است که به طور تصادفي شاهد کشته شدن يکي از هم مدرسه اي هايش توسط پسر شروري به نام گوردون و دوستانش مي شود. سامانتا قضيه مرگ پسر را براي دوستش توري تعريف مي کند ولي او به خاطر ترسي که از گوردون و دوستانش دارد سامانتا را از رفتن پيش پليس و گفتن حقيقت منع مي کند. توري به سامانتا توضيح مي دهد که چون پدر گوردون رئيس پليس آن بخش است، به طور قطع اين موضوع را نمي پذيرد. گوردون که متوجه باخبر بودن سامانتا از جريان شده او را تحت فشار مي گذارد تا به پليس چيزي نگويد و ...

*************************************
شبکه سه سيما
فيلم سينمايي «سرزمين» به کارگرداني آشوتوش گواريکر، پنجشنبه 14 آبان ماه ساعت 9:00 از شبکه سه سيما پخش مي شود .

در خلاصه داستان با بازي آبيشک باچان، ديپيکا پادوکن، سيکاندر خير و مانيدر سينگ آمده است : داستان فيلم از ورود نيروهاي انگليسي به زمين بازي عده اي نوجوان هندي در شهر چيتاگاون شروع مي شود، انگليسي ها نوجوانان را بيرون مي کنند و آنها تصميم مي گيرند براي بازپس گرفتن زمين بازي خود به سورجو که يک معلم انقلابي است مراجعه کنند. آنها وارد گروهي انقلابي مي شوند و تصميم مي گيرند انگليسي ها را از شهر و کشورشان بيرون کنند. آنها در راه مبارزه خود جانشان را از دست مي دهند و براي آزادي هندوستان ...

*************************************
فيلم سينمايي «منطقه سبز» به کارگرداني پل گرين گراس، روز جمعه 15 آبان ماه 00:10 از شبکه سه سيما پخش مي شود.

اين فيلم محصول مشترک آمريکا، انگليس و فرانسه در سال 2010 است و داستان فيلم در خصوص جنگ آمريکا عليه عراق به بهانه کشف سلاح هاي کشتار جمعي که در نهايت دروغ آنها به اثبات مي رسد.

مت دامون، جيسون ايساکز، گِري کي نيير و آمي رايان در فيلم سينمايي «منطقه سبز» نقش آفريني کرده اند.

*************************************

فيلم سينمايي «توهم» به کارگرداني رابرت لاکتيک، روز جمعه 15 آبان ماه ساعت 14:20 از شبکه سه سيما پخش مي شود.

در خلاصه اين فيلم آمده است : آدام پسري با استعداد و باهوش است که توسط رئيس شرکتي که در آن کار مي‌کرده به همراه تيمش سرخورده و اخراج مي شود. او از اعتبار شرکت که در کارتش داشته استفاده و دوستانش را يک بار مهمان مي کند. فرداي آن روز از او درخواست مي شود تا با رئيس شرکت ملاقات کند و از وي خواسته مي شود که با او همکاري کند يا اينکه مبلغ خرج شده را بپردازد. او به ناچار همکاري را مي پذيرد و ...

ليام همس ورث، امبر هرد، هاريسون فورد و گري اُلدمن در فيلم سينمايي «توهم» بازي کرده‌اند.

*************************************
شبکه چهار سيما
فيلم سينمايي «کافه ترانزيت» به کارگرداني کامبوزيا پرتوي، جمعه 15 آبان ماه ساعت 14:30 از شبکه چهار روي آنتن مي رود.

فيلم با بازي پرويز پرستويي و فرشته صدر عرفايي در مورد زني به نام ريحان است که شوهر خود را به تازگي از دست داده ‌است. حالا او تلاش مي کند معاش خود و خانواده اش را با اداره قهوه خانه همسرش به دست آورد. قهوه‌خانه‌اي در کنار جاده و در نزديکي ماکو ‌است. اين زن تلاش مي‌کند تا استقلال خود را حفظ کند ولي ناصر برادر شوهرش در جلوي پاي اين زن سنگ انداخته، تا ريحان را مجبور کند که با وي ازدواج کند و ناصر به او پيشنهاد ازدواج داده و اعتقاد دارد اداره قهوه خانه کار او نيست.

*************************************
شبکه پنج سيما
انيميشن «فرمانروايان مقدس نبرد داوود و جالوت» به کارگرداني امير محمد دهستاني، پنجشنبه 14 آبان ماه ساعت 13:30 از شبکه دو سيما پخش مي شود.

در خلاصه داستان فيلم آمده است: سپاه بني‌اسرائيل به فرماندهي تالوت به جنگ با کنعانيان به فرماندهي جالوت مي‌رود. تالوت از بني‌اسرائيل مي‌خواهد که به فرمان خدا مقدار کمي از آب بنوشند ولي ايشان توجه نمي‌کنند و همين نافرماني سبب سستي آنها در جنگ مي‌شود. حضرت داوود عليه‌السلام که فرمان الهي را اطاعت کرده است در جنگ شرکت مي‌کند و با فلاخن جالوت را به هلاکت مي‌رساند و بني‌اسرائيل پيروز مي‌شوند.

.*************************************
سينمايي «فرمانروايان مقدس ـ فرمانروايي طالوت» به کارگرداني امير محمد دهستاني، جمعه 15 آبان ماه ساعت 9:00 از شبکه پنج سيما پخش مي شود.

در خلاصه داستان فيلم آمده است: سپاه بني‌اسرائيل به فرماندهي تالوت به جنگ با کنعانيان به فرماندهي جالوت مي‌رود. تالوت از بني‌اسرائيل مي‌خواهد که به فرمان خدا مقدار کمي از آب بنوشند ولي ايشان توجه نمي‌کنند و همين نافرماني سبب سستي آنها در جنگ مي‌شود. حضرت داوود عليه‌السلام که فرمان الهي را اطاعت کرده است در جنگ شرکت مي‌کند و با فلاخن جالوت را به هلاکت مي‌رساند و بني‌اسرائيل پيروز مي‌شوند.

*************************************
فيلم سينمايي «تپش قلب» به کارگرداني يان جاي گان، جمعه 15 آبان ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج روي آنتن مي رود.

داستان فيلم از اين قرار است که: مرد جواني با وجود داشتن همسر بيکار است و مدام سعي مي کند از مادرش که به تازگي ازدواج کرده پول بگيرد مادرش از دست او ناراحت است و به او مي گويد که ديگر مايل به ديدن او نيست ولي سکته کرده و در حال کما مي افتد پسر به ديدنش مي رود و متوجه مي‌شود که شوهر مادرش نه تنها ثروتمند نيست بلکه کسي بوده که مادرش کليه اش را به خاطر تهيه پول براي او به او داده و مرد سود جويي است از طرفي دختر بچه هشت ساله اي به علت بيماري قلبي در بيمارستان بستري است و مادرش به دنبال گرفتن رضايت از مرد جوان با او درگيري‌هاي فراواني پيدا مي کند ...

*************************************
شبکه شما
فيلم تلويزيوني «پرونده ناتمام» به کارگرداني صادق پروين آشتياني، پنجشنبه 14 آبان ماه ساعت 23 از شبکه شما پخش مي شود.

داستان فيلم از اين قرار است که: دادستان شهر خوي درگير پرونده­اي با موضوع تجاوز و آدم ربايي است که اين پرونده جنبه فرا استاني پيدا کرده و رأي نهايي­اش با اشد مجازات صادر شده است. وکيل پرونده که آدمي درستکار نيست سعي مي­کند حکم اعدام را به تأخير بيندازد اما دادستان که به دنبال احقاق حق و اجراي عدالت است نمي­پذيرد. به موازات اين موضوع تلاش عدالتخواهانه­ دادستان در پرونده­هاي ديگر نشادن داده مي­شود. تلاشي که عمدتاً با مشکلاتي از سوي افراد سودجو و شخص وکيل روبروست. دادستان با طرح نقشه­اي قصد و نيت پليد وکيل را در مسائل گوناگون افشا مي­کند اما خود جان بر سر اين راه گذاشته و به شهادت مي­رسد.

حسن عباسي، سعيد داخ ، خسرو دستگير، فاطمه شکري، سهند جعفري زاد در فيلم تلويزيوني «يک ماه دوست داشتني» توليد مرکز آذربايجان غربي نقش آفريني کرده اند.

*************************************
فيلم تلويزيوني «ملاقات غير ممکن» به کارگرداني حسن لفافيان، جمعه 15 آبان ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش مي شود.

در خلاصه داستان فيلم آمده است: مژگان و امير، دو دانشجوي نخبه رشته شيمي، در صدد ازدواج هستند که امير طي حادثه اي در آزمايشگاه محل کارش کشته مي شود. مژگان که در عزاي امير به سر مي برد تصميم مي‌گيرد تا طرح ابتکاري امير که ناتمام مانده است را تکميل کند اين طرح درباره ساخت نوعي رنگ صنعتي با اتکاء بر فناوري بومي است. مژگان به طريقي سعي مي کند تا در همان کارخانه مشغول به کار شود. مريم هرچه که مي گذرد به موارد مشکوکي برخورد از جمله اين که نامزدش امير يکي از سهامداران اين کارخانه بوده اما به او اطلاعي در اين باره نداده بوده است ...

سودابه بيضايي، فخرالدين صديق شريف، شهروز ابراهيمي، اکبر قدمي و مهدي ضيايي در فيلم تلويزيوني «ملاقات غير ممکن» توليد مرکز مرکزي ايفاي نقش کرده اند.

*************************************
شبکه پويا
انيميشن «توستر شجاع به مريخ مي‌رود» به کارگرداني رابرت سي راميرز، پنجشنبه 14 آبان ماه ساعت 21:00 از شبکـه پويا پخش خواهد شد.

داستان پيرامون ماجراهاي وسايل خانۀ يک دامپزشک به نام راب مي‌گذرد. راب و همسرش به تازگي صاحب فرزندي شده‌اند و همۀ وسايل خانه از قبيل: توستر، جاروبرقي، راديو، پتو و... از اين اتفاق بسيار خوشحال‌اند. آنها سعي مي‌کنند به کودک کمک کرده و در بزرگ کردن او سهيم باشند. زندگي به خوبي و خوشي مي‌گذرد تا اينکه شبي سمعک قديمي مشغول مذاکره با موجودات فضايي مي‌شود. کودک که از خواب بيدار شده به سمت صدا مي‌رود، اما موجودات فضايي کودک را با خود به فضا مي‌برند. وسايل خانه به کمک ماشين حساب متوجه مي‌شوند که کودک را به مريخ برده‌اند. داستان آنجا جالب مي‌شود که توستر و باقي وسايل سعي مي‌کنند کودک را به زمين برگردانند...

*************************************
انيميشن «چرخ و فلک اسرارآميز»جمعه 15 آبان ماه ساعت 21 از شبکه پويا پخش مي شود.

*************************************
شبکه نمايش
فيلم هاي سينمايي و تلويزيوني «تجارت آلوده»، «مدار بسته»، «مزاحم»، «خاطرات مرد نامرئي» و «نهايت ‌سرعت» پنجشنبه 14 آبان ماه ساعت 12، 15، 17، 20:30 و 23 از شبکه نمايش روي آنتن مي رود.

*************************************
فيلم هاي سينمايي و تلويزيوني «کفش مسابقه»، «احساس»، «توت فرنگي هاي وحشي»، «بازگشت دايه مکفي» و «امنيت ملي» جمعه 15 آبان ماه ساعت 12، 15، 17، 20:30 و 23 از شبکه نمايش پخش مي شود.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات