تبلیغات

حال «رضا ناجي» نسبتا خوب است

ايسنا/ رضا ناجي که يک‌ماه پيش مورد عمل جراحي قلب باز قرار گرفت، به توصيه پزشکش استراحت مطلق کرده و حالا از بهبودي نسبي برخوردار شده است.
سيدعباس عظيمي - مديرعامل موسسه هنرمندان پيشکسوت - 13 آبان‌ماه در حضور همسر و يکي از سه فرزند اين هنرپيشه پيشکسوت، به عيادت او رفت.
ناجي - بازيگر سينما - درباره مشکل قلبي‌اش توضيح داد: يک‌ماه پيش (11 مهرماه) دردي در قفسه سينه‌ام احساس و براي چکاپ و آزمايش به بيمارستان «بقيه‌الله» مراجعه کردم. در آزمايش اوليه «اکوي قلب» مشخص شد يکي از چهار رگ اصلي قلبم گرفته است. به همين دليل در «سي‌سي‌يو» بستري و براي انجام «آنژيو» آماده شدم. متأسفانه معلوم شد که چهار رگ مسدود دارم که دکتر ديگر اجازه بازگشت به منزل را به من نداد. پس از مشورت با يک پزشک متخصص ديگر، 13 مهرماه براي عمل جراحي باز قلب آماده شدم که خوشبختانه اين عمل با موفقيت انجام شد و اکنون براي بهبودي کامل، روزي نيم ساعت در مسير صاف پياده‌روي مي کنم تا در آينده بتوانم همچون گذشته به فعاليت هنري‌ام ادامه دهم.

اين برنده خرس نقره‌اي جشنواره برلين که از کارمندان بازنشسته نيروي هوايي ارتش نيز است، از سابقه‌اش در تئاتر و دوران جواني‌اش که کمتر صحبتي از آن به ميان آمده است، تعريف کرد و درباره اولين حضورش در سينما گفت: دهه 40 بود که به عشق بازيگري از تبريز به تهران آمدم؛ مولي به موفقيتي که مد نظرم بود دست نيافتم و دوباره در سال 1351 به تبريز برگشتم و به استخدام نيروي هوايي درآمدم. آنجا يک گروه تئاتر تشکيل دادم و اين روند ادامه داشت تا اين‌که حدود سال 1360 با نمايشنامه‌اي به نام «سخن خاک» با تلويزيون تبريز همکاري کردم و سال 1374 با فيلم «فرار از جهنم» به کارگرداني شفيع آقامحمديان به‌عنوان هنرپيشه به سينماي حرفه‌اي قدم گذاشتم. پس از آن نقش کوتاه نيز در سال 1375 با شرکت در تست بازيگري فيلم «بچه‌هاي آسمان» مجيد مجيدي از ميان 2500 نفر به‌عنوان نقش اول انتخاب شدم و تا امروز عاشقانه به اين کار مشغول هستم.

مديرعامل موسسه هنرمندان پيشکسوت نيز با آرزوي بهبودي کامل براي اين پيشکسوت، از برنامه‌هاي آينده موسسه براي پيشکسوتان مانند پيگيري امور بيمه درماني هنرمندان، سفرهاي دسته‌جمعي و برگزاري جشن زادروز هنرمندان متولد مهر، آبان و آذر که تا کنون به تعويق افتاده است، پس از ايام سوگواري محرم و صفر اشاره و اظهار کرد: اميدوارم شما با به‌دست آوردن کامل سلامتي‌تان بتوانيد مانند قبل، در برنامه‌ها موسسه شرکت و ديگر اعضاي پيشکسوت را همراهي کند.

او همچنين افزود: اميدواريم با همکاري بيش از پيش مسؤولان و در اختيار داشتن امکانات سخت‌افزاري بيشتر، خدمات بهتري را به پيشکسوتان ارائه دهيم.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات