تبلیغات

تهديد جدي باشگاه پرسپوليس به کناره‌گيري از ليگ برتر

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 19:43

تهديد جدي باشگاه پرسپوليس به کناره‌گيري از ليگ برتر

جام نيوز/ درپي ديدار بحث بر انگيز پرسپوليس مقابل ذوب آهن در جام حذفي، شايعاتي مبني بر برکناري پرسپوليس از ليگ برتر به گوش مي رسد.
اخراج دروازه بان پرسپوليس در دقيقه 22 اين ديدار توسط داور بازي، از همان ابتدا با بحث هاي مخالف و موافق هاي زيادي روبروي شد، با مرو و انتشار صحنه برخورد دروازه بان سرخ پوشان با مهاجم ذوب آهن اکثر کارشناسان داوري مبنا را بر اين گذاشتند که اين اخراج کاملا اشتباه صورت گرفته است. در پي اين بحث ها مسئولين باشگاه پرسپوليس که با تمام فشارهايي که در اين بازي تحمل کرده بودند با نتيجه 2 بر صفر تن به شکستن دادند و از جام حذفي به گفته خودشان ناحق حذف شدند، شروع به دفاع از حق و حقوق اين باشگاه که به گفته آنها بارها در داوري اين حق از آنها صلب شده است، بپردازند.
يکي از شايعاتي که بعداز حواشي اين ديدار حساس به وجود آمد مبني بر اين بود که مسئولان باشگاه اعلام کردند که باشگاه پرسپوليس براي دفاع از حق خود از ليگ برتر کناره گيري مي کند. شايد بتوان دليل سفر سرمربي اين تيم به کشورش در اين روزها که ليگ تعطيل شده است، عدم ادامه بازي هاي ليگ از سوي تيم پرسپوليس باشد.
علي اکبر طاهري سرپرست باشگاه پرسپوليس درباره شايعه و تهديد اين باشگاه مبني بر کناره گيري از ليگ برتر در گفت و گوي خود با کاپ بيان کرد: شنبه به ديدار وزير ورزش و جوانان خواهم رفت. بهتر است در اين شرايط ما به کنار برويم. هوادار تا چه زماني بايد آرام باشد؟اين ها مي خواهند اغراض شخصي شان را در کار دخيل کنند و در اين شرايط بهتر است من بروم تا پرسپوليس بيش از اين آسيب نبيند.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات