تبلیغات

ترافیک ورودی شهر تهران، نیمه سنگین

رییس پلیس فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از وجود بار ترافیکی نیمه سنگین در تمام محورهای ورودی این شهر همزمان با پایان روز طبیعت و تعطیلات نوروز خبر داد.

شهرخبر : رییس پلیس فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از وجود بار ترافیکی نیمه سنگین در تمام محورهای ورودی این شهر همزمان با پایان روز طبیعت و تعطیلات نوروز خبر داد.

سردار سیدتیمور حسینی عصر روز پنج شنبه افزود: همه مسیرهای ورودی پایتخت از جمله بزرگراه خلیج فارس، آزادراه کرج-تهران، بزرگراه بابایی و... از بار ترافیکی نیمه سنگین برخوردارند.

وی با بیان اینکه تردد خودروها در محورهای ورودی شهر تهران بدون مشکل خاصی در جریان است، گفت: ترافیک در مسیر لواسان به فشم نیز که از صبح امروز برای مدت زمان زیادی بسته بود، روان است.

از صبح امروز به دلیل ریزش کوه در جاده لواسان به فشم، مسیر تهران به لواسان از محدوده گردنه قوچک توسط نیروهای پلیس راه بسته شده بود که پس از پاکسازی مسیر ساعاتی پیش بازگشایی شد.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه در معابر خروجی بوستان ها و تفرجگاه های داخل پایتخت نیز ترافیک روانی برقرار است، گفت: به طور معمول بازگشت مردم در روز طبیعت از بوستان ها و مناطق تفریحی به تدریج صورت می گیرد و همین عامل از بروز ترافیک چشمگیر در تهران جلوگیری می کند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات