تبلیغات

احداث 5 خط اتوبوس ویژه در قلب پایتخت

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 6 از احداث خط ویژه اتوبوس در محورهای هفت تیر-صادقیه، مطهری- بهشتی، پایانه بهشتی- فیاض بخش و پایانه والفجر- راه آهن خبر داد.

شهرخبر: محمدباقر اسدی با اعلام خبر فوق گفت: احداث خط ویژه اتوبوس در محورهای هفت تیر-صادقیه، مطهری- بهشتی، پایانه بهشتی- فیاض بخش و پایانه والفجر- راه آهن از مهمترین پروژه های منطقه 6 است که با اجرای آنها حجم قابل توجهی از مسافرت های درون شهری از مرکز شهر انجام می شود.

به گفته اسدی توسعه حمل و نقل عمومی در این منطقه هنوز ادامه دارد، گذشتن خطوط 3 و 6 مترو از این منطقه، راه اندازی خطوط اتوبوسرانی فرامنطقه ای و زیرگذر عابر پیاده از برنامه های سال آینده در این محدوده به شمار می رود.

توسعه خطوط و ایستگاه های مترو، راه اندازی 10 خط سامانه اتوبوس های تندرو، ساماندهی پایانه های تاکسیرانی، بهسازی پیاده راه ها، ایجاد مسیرهای دوچرخه سواری، بهره برداری از زیر گذر عابران پیاده و... همه در راستای تبدیل پایتخت به شهری انسان محور بوده است.

 وی خاطر نشان کرد: در ایام نوروز نیز مدیریت شهری تهران با آماده سازی ناوگان حمل و نقل عمومی فرصت دیدن تهران را فارغ از آلودگی هوا و ترافیک مهیا کرده بود تا میزبان شهروندان و مسافران نوروزی باشد.

بلدیه

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات