تبلیغات

پاسخ معاون شهردار به منتقدان کارت های اعتباری مترو

در سال گذشته نهادهایی که باید اطلاعات لازم را در خصوص دانش‌آموزان و دانشجویان به ما می‌دادند، به خوبی با ما همکاری نکرده و در حال حاضر مبنای صدور کارت اعتباری مترو برای دانش‌آموزان، سن و برای دانشجویان، تصویر کارت دانشجویی معتبر است که می توانند از ۵۰ درصد تخفیف استفاده کنند.

شهرخبر: معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: در نیمه نخست امسال حدود ۷ ایستگاه از خط ۳ مترو به بهره‌برداری می‌رسد.

سیدجعفر تشکری‌هاشمی  با بیان اینکه بسیاری از ایستگاه‌های خط ۳ در مرحله نهایی است، اظهار داشت: حداقل ۷ ایستگاه در خط ۳ و بخش‌های توسعه شمالی این خط و ۳ ایستگاه از مترو مهرآباد در ۳ ماهه نخست سال ۹۴ به بهره‌برداری می‌رسد.

وی در خصوص کارت بلیت‌های اعتباری مترو نیز افزود: سهمیه‌بگیران می‌توانند هر زمانی وارد سایت شده و ثبت‌نام کنند. در سال گذشته نهادهایی که باید اطلاعات لازم را در خصوص دانش‌آموزان و دانشجویان به ما می‌دادند، به خوبی با ما همکاری نکرده و در حال حاضر مبنای صدور کارت اعتباری مترو برای دانش‌آموزان، سن و برای دانشجویان، تصویر کارت دانشجویی معتبر است که می توانند از ۵۰ درصد تخفیف استفاده کنند. همچنین جانبازان، اعضای کمیته امداد و بهزیستی نیز در صورت معرفی شدن از نهادهای مرتبط می توانند از صددرصد تخفیف بهره‌مند شوند.

معاون شهردار تهران با اشاره به تخفیف ۹۰ درصدی برای کارت‌های منزلت عنوان کرد: این کارت‌ها ۱۵۰ هزار تومان اعتبار دارد و برای افرادی که سه بار در روز از اتوبوس و مترو استفاده می کنند، کافی است، اما اگر افرادی بیش از این مقدار در روز تردد کنند، نیاز است که به طور جداگانه مازاد بر این مقدار کارت خریداری کنند.

بلدیه

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات