تبلیغات

محدودیت و ممنوعیت‌های تردد در روز قدس

شهرخبر: سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در نشست خبری پیرامون تمهیدات ترافیکی روز جهانی قدس، اظهار داشت: در آستانه برگزاری راهپیمایی پرشکوه روز جهانی قدس هستیم که این مراسم از ساعت 10:30 دقیقه روز جمعه در مسیرهای نه‌گانه انجام می‌شود.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: شروع طرح ترافیکی پلیس راهور برای برپایی مراسم روز جهانی قدس از ساعت 8 صبح خواهد بود.

این مقام ارشد راهور فاتب به بحث پاکسازی معابر در طول مسیرهای راهپیمایی پرداخت و ادامه داد: از شب قبل بحث پاکسازی اعمال می‌شود اما با توجه به اینکه پنج‌شنبه مصادف با 23 رمضان و سومین روز شب قدر است بنابراین اجرای طرح پاکسازی را بعد از اتمام طرح شب قدر اعمال خواهیم کرد.

سردار حسینی خطاب به شهروندان ساکن خیابان انقلاب، خیابان کارگر و خیابان ولیعصر، اعلام کرد: از پارک خودروهای خویش در معابری که شامل مسیرهای راهپیمایی می‌شود اجتناب کنند چرا که در صورت پارک خودرو، این وسایل با جرثقیل‌های پلیس جابه‌جا شده و به محل مناسب منتقل خواهند شد؛ شهروندان می‌توانند محل پارک خودروی خود را در طی تماس با 110 دریابند چرا که خودروها به پارکینگ منتقل نمی‌شود و در نزدیک‌ترین محل مناسب پارک می‌شوند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ به اجرای جلسه کمیته ترافیکی برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم روز جهانی قدس و همچنین عید سعید فطر پرداخت و اظهار داشت: از ساعت 3:30 صبح همگام با اتمام طرح شب قدر عملیات پاکسازی در معابر منتهی به مسیرهای نه‌گانه راهپیمایی اعمال می‌شود و به دنبال آن تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 10 روز جمعه مورخ 19 تیر ماه در معابر ذیل ممنوع خواهد بود.

1- شمال: طول بلوار کشاورز از میدان ولیعصر تا خیابان کارگر

2- شرق: خیابان ولیعصر حد فاصل تقاطع جمهوری تا میدان ولیعصر و خیابان فلسطین، طالقانی و خیابان‌های منشعب از آن به سمت غرب.

3- غرب: خیابان کارگر حد فاصل خیابان جمهوری تا تقاطع بلوار کشاورز

4- جنوب: خیابان  انقلاب اسلامی حد فاصل میدان انقلاب تا تقاطع ولیعصر (جهان‌نما)

وی گفت: تردد در خیابان جمهوری از کارگر تا ولیعصر به صورت غرب به شرق جریان خواهد داشت.

سردار حسینی به محدودیت‌های توقف کلیه وسایل نقلیه پرداخت و تصریح کرد: توقف کلیه وسایل نقلیه در محدوده‌های زیر ممنوع خواهد بود.

1- بلوار کشاورز از میدان ولیعصر تا تقاطع کارگر هر دو مسیر

2- خیابان‌های واقع در غرب خیابان ولیعصر حد فاصل جمهوری تا میدان ولیعصر

3- خیابان کارگر حد فاصل جمهوری تا بلوار کشاورز

4- طول خیابان فلسطین و جویبار از تقاطع انقلاب تا بلوار کشاورز

5- طول خیابان قدس از تقاطع انقلاب تا بلوار کشاورز

6- طول خیابان 16 آذر از تقاطع انقلاب تا بلوار کشاورز

7- طول خیابان طالقانی از تقاطع قدس تا ولیعصر

8- طول خیابان ولیعصر از تقاطع جمهوری تا میدان ولیعصر

9- خیابان‌های واقع در ضلع جنوبی خیابان انقلاب اسلامی شامل فخر رازی، فلسطین، ابوریحان، دانشگاه، رازی، 12 فروردین و منیری جاوید.
222

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات