تبلیغات

طرح خط اتوبوس تندروی خیابان بهشتی ابهامات زیادی دارد

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران گفت: مقرر شد که نقاط ضعف اجرای خط اتوبوس تندروی خیابان بهشتی- مطهری توسط معاونت شهرسازی برطرف خواهد شود.

طرح خط اتوبوس تندروی خیابان بهشتی ابهامات زیادی دارد/نگرانی اعضای شورای شهر از اجرای آزمایشی طرحشهرخبر: اقبال شاکری، در پاسخ به این سوال که آیا اعضای شورای شهر موافق احداث خط اتوبوس تندرو در مسیر مطهری- بهشتی هستند و یا خیر اظهار داشت: به طور کلی اجرای طرح آزمایشی خط اتوبوس تندرو در هیچ جای دنیا معنی و مفهومی ندارد. چون هر طرحی که اجرای می شود یا توجیه علمی دارد و یا ندارد.

وی در ادامه افزود: البته مجددا جلسه ای از سوی معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری و اعضای شورای شهر به خصوص کمیسیون عمران و شهرسازی برگزار گردید و بنده در آن در جلسه حضور نداشتم. با پیگیری هایی که انجام دادم، مقرر گردید که نقاط ضعف اجرای خط اتوبوس تندروی خیابان بهشتی- مطهری توسط معاونت شهرسازی برطرف خواهد شود.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با بیان این که در آن جلسه اعضای شورای شهر نگرانی های خود را در ارتباط با اجرای این پروژه به معاونت حمل ونقل ترافیک شهرداری منتقل شده است خاطرنشان کرد: همچنین مقرر گردید که گزارش اجرای طرح خط اتوبوس تندروی خیابان بهشتی به اعضای کمیسیون ارجاع و گزارش شود.

شاکری در ادامه تصریح داشت: به نظر می رسد در آن جلسه معاونت حمل ونقل ترافیک مجددا طرح مربوطه را مورد ارزیابی قرار دهد. چنانچه مورد تایید اعضای کمیسیون قرار نگیرد، این طرح متوقف شود. البته با هماهنگی های صورت گرفته شده این طرح از چند روز آینده اجرایی خواهد شد و به نظر تا پایان سال تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد.
222

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات