تبلیغات

آيت‌الله صديقي: عده‌اي که قبله‌شان آمريکا است به دست آمريکا نابود مي‌شوند

آيت‌الله صديقي: عده‌اي که قبله‌شان آمريکا است به دست آمريکا نابود مي‌شوند

فارس/ امام جمعه موقت تهران گفت:‌ عده‌اي که قبله‌شان آمريکا است و مدام دم از آمريکا مي‌زنند به دست آمريکا نابود مي‌شوند اين سنت الهي است که هر کسي به ظالمي کمک کند به دست ظالم نابود شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از اصفهان، آيت‌الله صديقي امشب در مراسمي که تحت عنوان «مرگ بر آمريکا برائت از شيطان بزرگ» در مسجد سيد اصفهان برگزار شده بود با اشاره به دوران تبليغي و بصيرت‌بخش بازماندگان کربلا و ايام استکبارستيزي 13 آبان، اظهار کرد: مردم اصفهان همواره در عرصه‌هاي مختلف و حساس تاريخ خط‌شکن بوده‌اند که اين امر در دوران انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي به وضوح مشخص است.

وي با بيان اينکه مردم اصفهان همواره جزو مردم تاريخ‌ساز جهان تشيع بوده‌اند، ادامه داد: مردم بصير اصفهان با تبعيت از ولايت فقيه و مقابله با فتنه‌ 88 و قبل آن در محضر شهدا روسفيد شدند.

امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: بايد دائماً دعا کنيم که از امتحان خط ولايت بودن سربلند بيرون آييم. بايد مرتباً دعا کنيم که در زمين دشمن بازي نکنيم، با دشمن بگو بخند نکنيم، آدرس غلط به دشمنان جاني و قاتل خود ندهيم و شرمنده شهدا نشويم و در خفا بده‌ بستان نداشته باشيم.

آيت‌الله صديقي تبيين کرد: هرکس به ظالمي کمک کند خداوند به دست همان ظالم او را نابود مي‌کند، عده‌اي که قبله‌شان آمريکا است در آخر به دست آمريکا نابود مي‌شوند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات