تبلیغات

نماينده مجلس: آمريکا به دليل اقتدار ملي ايران تن به مذاکره داد

نماينده مجلس: آمريکا به دليل اقتدار ملي ايران تن به مذاکره داد

مهر/نماينده مردم تهران در مجلس شوراي گفت: آمريکا به دليل اقتدار ملي ايران تن به مذاکره داد و اگر حس کند مي تواند عليه ايران اقدام کند حاضر به پايبندي به هيچ مذاکره اي نيست.

به گزارش خبرنگار مهر، علي اصغر عصر زارعي پنج شنبه در همايش پايداري تا ظهور با بيان اينکه يکي از جنبه هاي سوال برانگيز توافق آن است که چرا تا به اين حد پيچيده و تودرتو است، گفت: با تدبير مقام معظم رهبري ماموريت بررسي توافق به مجلس سپرده شد، اگر بخواهيم توافق را بپذيريم يا آن را رد کنيم بايد بدانيم که ماهيت آن چيست چرا که خود اين کار و پي بردن به نقاط ضعف برجام از مهم ترين عوامل از بين برنده و خنثي کننده تهديدات است.

وي با بيان اينکه آمريکا از روز اول عليه انقلاب اقدام کرد و اين بايد براي نسل جديد روشن شود، تاکيد کرد: برجام يک امتحان تاريخي است و بايد بدانيم که ادبيات آمريکا چه قبل از توافق و چه بعد از آن يکسان بوده است.

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي بيان کرد: آمريکا به دليل اقتدار ملي ايران تن به مذاکره داد و اگر حس کند مي تواند عليه ايران اقدام کند به هيچ مذاکره اي پايبند نيست.

زارعي افزود: آمريکا چهره حقوق بشري دارد ولي رفتارش ضد بشري است و در مدتي که با ايران مذاکره و خود را دوست دار ملت ايران معرفي مي کرد، ملت هاي اطراف کشور ما را به توپ بسته بود.

وي تصريح کرد: يک چهره آمريکا سر ميز مذاکره و چهره هاي ديگر آن در ميدان جنگ است، کدام حرکت در منطقه است که آمريکا در آن دخيل نبوده باشد؟

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي با تاکيد بر اينکه ما به دنبال برداشتن تحريم اقتصادي هستيم ولي به نفوذ سياسي هم اهميت مي دهيم، گفت: نبايد به گونه اي باشد که افرادي با اعتقادات سست يا با شناخت ضعيف از دشمن در فضا قرار بگيرند يا کساني در راس باشند که اهداف آمريکايي ها را توسط خود ايرانيان دنبال کنند.

زارعي تاکيد کرد: مهم آن است که وقتي رهبري موضع اصلي را مشخص مي کند در تبعيت از آن دچار ترديد نشويم.

گفت: انقلاب به رهبري امام خميني با شناخت زوايا و اعماق اعتقادات مردم و اتفاقات تاريخي توانست به موفقيت برسد و يکي از علل موفقيت انقلاب تبعيت مردم از رهبري بود.

نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي بيان کرد: سياست آن است که پس از تحريم ها دوباره به مصرف کننده کالاهاي خارجي تبديل نشويم و ظرفيت هاي اصلي خود را بشناسيم و روي آن ها سرمايه گذاري کنيم و اقتصاد مقاومتي مبناي خوبي است.

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات