تبلیغات

فراخوان کميته عالي انقلاب يمن براي تظاهرات در روز جمعه

فراخوان کميته عالي انقلاب يمن براي تظاهرات در روز جمعه

تسنيم/ کميته عالي انقلاب يمن خواهان تظاهرات در روز جمعه براي محکوم کردن مشارکت رژيم صهيونيستي در تجاوزگري عليه يمن شد.

به نقل از خبرگزاري رسمي يمن (سبا)، کميته عالي انقلاب يمن از مردم پايدار و استوار اين کشور خواست تا فردا جمعه در تظاهرات براي محکوم کردن مشارکت دشمن صهيونيستي در تجاوزگري عليه يمن با عنوان "خطر از جانب اين رژيم و تاسيسات ديموناي آن و نه در باب المندب است" شدند.

کميته عالي انقلاب يمن همچنين خواهان برگزاري تظاهرات براي رد توطئه ها عليه يمن شد.

در اعلاميه مطبوعاتي کميته عالي انقلاب يمن آمده است: طمع ورزي صهيونيست ها در يمن به طور کلي و باب المندب به طور خاص برکسي پوشيده نيست و رژيم صهيونيستي با همه توان خود تلاش مي‌کند که اين منطقه راهبردي را به کنترل خود در بياورد.

برپايه اين گزارش، کميته عالي انقلاب يمن در اين زمينه به گفته‌هاي مسئولان صهيونيستي درخصوص اهميت باب المندب و اينکه خطرناک تر و نگران کننده تر از برنامه هسته اي ايران براي آنها است، اشاره کردند.

در اين اعلاميه آمده است: دشمن صهيونيستي عليه کشورهاي عربي و اسلامي براي برخورداري از انرژي صلح آميز هسته اي اقدامات تحريک آميز انجام مي دهد؛ درحالي که تاسيسات هسته اي ديمونا خطري بزرگ براي منطقه و جهان به شمار مي رود زيرا تاسيساتي براي توليد سلاح هسته اي است.

اين اعلاميه تاکيد کرد: جنايت متجاوزان سعودي در نسل کشي گروهي ملت يمن در راستاي خدمت به مقاصد و منافع رژيم صهيونيستي است و حضور ملت يمن در تظاهرات به جهان نشان خواهد داد که آنها به طور قاطع تجاوزگري سعودي و صهيونيستي و طرح هاي استعمارگرانه آنها در يمن را رد مي کنند.

در اين اعلاميه آمده است که محل گردهمايي و تظاهرات متعاقبا اعلام خواهد شد.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات