تبلیغات

الحوثي: با اظهارات اسرائيل، نقاب از چهره متجاوزان فروافتاد

الحوثي: با اظهارات اسرائيل، نقاب از چهره متجاوزان فروافتاد

تسنيم/ رئيس کميته عالي انقلاب يمن اظهارت اخير مسئولان رژيم صهيونيستي درباره منطقه باب المندب را بيانگر توطئه واقعي عليه يمن و برملا کننده دروغ پردازيهاي متجاوزان درخصوص مقابله خود با آنچه آن را به زعم خود تلاش ايران براي توسعه طلبي در يمن خواندند، دانست.

به نقل از خبرگزاري رسمي يمن، رئيس کميته عالي انقلاب يمن در مراسم امضاي پيمان شرافت 22 حزب يمنيِ مخالف تجاوزگري ارتش سعودي و همدستانش به يمن در کاخ رياست جمهوري در شهر صنعا با رد اشاره ادعاهاي متجاوزان مبني بر تلاش آنها براي مقابله با آنچه آن را به زعم خود توسعه طلبي و گسترش نفوذ ايران در يمن خواند، گفت: امروز ما گردهم آمده ايم و نقاب (از چهره دورغ پردازان) فرو افتاده و ماهيت سخنان گمراه کننده آنها برملا شده است زيرا آنها در سخنان گمراه کننده خود، هدف از تجاوزگري به يمن را مقابله با آنچه آن را توسعه طلبي و گسترش نفوذ ايران مي خواندند، عنوان مي کردند اما امروز با توجه به اظهارات مسئولان اسرائيلي مبني بر اينکه خطر در باب المندب بزرگتر از خطر هسته اي ايران است، روشن شد که سخنان آنها گمراه کننده بوده و ما و آزادگان يمن درست مي گفتيم که يمن به خاطر موقعيت خودش هدف قرار گرفته است و همه (ادعاهاي آنها درخصوص تلاش براي مبارزه با آنچه آن را توسعه طلبي ايران در يمن مي خواندند) براي گمراه کردن افکار عمومي و برملا نشدن اين حقيقت بوده است که آنها، به دشمن و رژيم غاصب اسرائيل خدمت مي کنند.

وي افزود: اظهارات اخير اسرائيل درباره باب المندب، خطري را که يمن را تهديد مي کند، برملا کرد. يک توطئه صهيونيستي آمريکايي با ابزارهاي عربي براي چپاول ثروت اين ملت وجود دارد. گفته هاي کشورهاي ائتلاف متجاوز به يمن مبني بر اينکه هدف از حمله به يمن بازگرداندن مشروعيت به اين کشور است، پوچ است و همگان توطئه تقسيم يمن و تجزيه آن و گسستن بافت اجتماعي اين کشور را ديده و شنيده اند.

وي گفت که يمن امروز به انسجام، برادري و وحدت صفوف ملي براي مقابله با تجاوز خارجي نياز دارد. ملت يمن پايداري و انسجام داخلي خود ثابت کرده است.

الحوثي امضاي منشور شرافت را دليل واقعي تلاش مداوم احزاب سياسي مخالف تجاوزگري به يمن و اراده واقعي اين احزاب در وفاداري به ميهن و قطعي کردن مشارکت خود در مقابله با تجاوزگري دانست.

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات