تبلیغات

مدیریت واحد شهری در سایه همدلی محقق می‌شود

رئیس شورای عالی استان‌ها گفت: تحقق مدیریت واحد شهری در سایه همدلی و همزبانی و به‌واسطه برخورداری از نیروهای متخصص و کارآمد انسانی موجود، قابل دست‌یابی است.

شهرخبر: مهدی چمران در مجمع عمومی اجلاس روسای شوراهای اسلامی و شهرداران کلان‌شهرهای کشور که در شیراز در حال برگزاری است، روشن نشدن خط فاصله بین مدیریت محلی و ملی را یادآور شد و تاکید کرد که با شکل‌گیری مدیریت یکپارچه شهری می‌توان به تحقق این مهم امیدوار بود.
 
چمران با تصریح اینکه امروز در کشور همه‌گونه توانمندی وجود داشته و از همه امکانات برخوردار هستیم، تصریح کرد: ایمان به خدا و توحید و مکتب و تفکر اسلامی که موجب بسیاری از جهش‌های علمی ناب در طول تاریخی شده، امروز مبنای تمام امور است.
 
وی با بیان اینکه مبنای فکری بسیاری از اندیشمندان و علمای ایران، تفکر اسلامی بوده است، گفت: تفکر اسلامی در کنار برخورداری از نیروهای ارزشمند و متخصص موجب رشد و اعتلای کشور در زمینه‌های مختلف از فلسفه تا دانش هسته‌ای شده است و اتکا به این داشته‌ها می‌تواند مشکلات را تا حدود زیادی حل کند.
 
چمران خاطرنشان کرد: در شهرسازی نیز همین گونه است و معماری ما بیشترین حرف را در سطح جهان برای گفتن دارد، لذا برای زندگی بهتر باید دست‌به دست هم داده و مسیر توسعه شهرها و روستاها را هموار کنیم.
 
وی تصریح کرد: تمام قوا باید بتوانند در کنار هم با همدلی و همزبانی و هماهنگی کامل به خوبی فعالیت داشته باشند و برای هم مشکلی ایجاد نکرده و تکمیل کننده زنجیره خدمت باشند تا بتوانیم مدیریت یکپارچه را محقق کنیم.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات