تبلیغات

پیشنهاد سرخو برای برداشتن دیوارهای پارک‌شهر!

رییس کمیته حمل ونقل شورای شهر تهران درحالی پیشنهاد برداشتن دیوارهای پارک‌شهر را مطرح کرد که بنا به گفته چمران این پارک ثبت میراثی است.

1431506342533__image_0a2b60628a525ee87942f0a3f4faeade_Hamid_J92_930616_09.jpgشهرخبر: محسن سرخو در یکصد و هشتاد و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، اظهار داشت: بنده دو مرتبه در شورا اعلام کردم که شهرداری باید لیست املاک واگذار شده توسط این نهاد را اعلام کند؛ بنده حق مطالبه را داشتم اما شهرداری پاسخ آن را به کمیسیون برنامه و بودجه اعلام کرده است.

وی با انتقاد از اینکه نفس این پاسخ‌دهی درست نیست، خطاب به چمران گفت: بنده علاوه بر این طی نامه‌ای درخواست کردم که اگر پاسخ سوال بنده از شهرداری آمده برایم ارسال کنید اما این اتفاق نیفتاده است اگر لازم است موضوع در قالب سوال مطرح شود اعلام کنید؛ چرا که خوب نیست برای رسیدن به پاسخ چنین تذکری بنده را به کمیسیون‌های دیگر ارجاع دهید.

پیشنهاد سرخو برای برداشتن دیوارهای پارک‌شهر

عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از اظهارات خود ادامه داد: اقدامات خوبی در فضای پارک شهر تهران صورت گرفته اما علیرغم اینکه حصار اکثر بوستان‌های شهر تغییر کرده شاهد وجود نرده‌هایی در پارک شهر هستیم که به عقیده بنده زیبنده آن نیست.

وی با اظهار اینکه دسترسی‌های ورودی به پارک‌شهر بسیار محدود است، تصریح کرد: بهتر است دیوارهای این پارک برداشته شود تا شاهد وضعیت بهتری از پارک باشیم.

مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران نیز خطاب به سرخو، گفت: امکان برداشتن دیوارهای پارک شهر وجود ندارد، چرا که ثبت میراث فرهنگی شده‌اند بنابراین نمی‌توان تغییری در آن ایجاد کرد.
222

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات