تبلیغات

توزیع کیسه زباله همگون با طبیعت در بوستان چیتگر

طی اقدامی فرهنگی آموزشی از سوی شهرداری منطقه 22؛

در اقدامی جدید از سوی شهرداری منطقه 22، حدود 3 هزار کیسه تجزیه پذیر در بوستان جنگلی چیتگر و در میان مراجعه کنندگان این بوستان توزیع شد.

شهرخبر: به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه22، قاسم مولایی شهردار منطقه در این باره گفت: « بوستان جنگلی چیتگر یکی از قطبهای مهم تفریحی و گردشگری تهران است که شهروندان  بسیاری از دیگر نقاط شهر تهران برای گردش و تفریح به آن مراجعه می کنند. از آنجا که بحث نظافت این بوستان زیبا همزمان با ارتقای کیفیت فضای سبز آن، همواره برای شهرداری منطقه از نکات مهم و قابل توجه بوده، برنامه جدیدی پیش بینی شد تا همزمان با ارتقای نظافت و زیبایی بوستان جنگلی چیتگر، سطح فرهنگ شهروندان در خصوص کاهش مصرف کیسه‌‌های پلاستیکی و معرفی کیسه‌های زیست تخریب‌پذیر نیز ارتقا یابد. از این رو طی برنامه ای، گروه‌های آموزشی در این بوستان به توزیع کیسه‌های زیست تخریب‌پذیر و آموزش به شهروندان در ورودیهای شرقی و غربی بوستان جنگلی چیتگر اقدام کردند. »
وی افزود: « در این برنامه که از سوی واحد محیط زیست و انرژی حوزه امور شهری و محیط زیست منطقه 22 و در بازه زمانی 2 روزه و در روزهای تعطیل آخر هفته اجرا شد ، حدود 80کیلو کیسه زیست تخریب‌پذیر میان حاضران در بوستان جنگلی چیتگر توزیع شد . این برنامه، تا آخر شهریور ماه ادامه دارد.»
 222
پایتخت

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات