تبلیغات

جزییات سهمیه بندی جدید گازوییل

پیمانه دوم سهمیه جدید گازوئیل ناوگان حمل و نقل عمومی درون‌شهری و برون‌شهری ۱۵ روز آینده

شهرخبر: یعنی ساعت صفر روز ۱۶ مهر به کارت‌های سوخت واریز می‌شود.

سخنگوی کارگروه سامانه نظارت پایش هوشمند تردد ناوگان عمومی با بیان اینکه پیمانه نخست سهمیه جدید گازوئیل در کارت سوخت ناوگان حمل و نقل عمومی شارژ شد گفت: از اختصاص سهمیه جدید تا کنون هیچ مشکلی گزارش نشده است

شهرام آدم‌نژاد گفت: پیمانه نخست سهمیه جدید گازوئیل در کارت سوخت ناوگان حمل و نقل عمومی درون‌شهری و برون‌شهری ساعت صفر امروز چهارشنبه یکم مهر شارژ شد.

سخنگوی کارگروه سامانه نظارت پایش هوشمند تردد ناوگان عمومی یادآور شد: بعد از اختصاص پیمانه نخست سهمیه جدید گازوئیل ناوگان حمل و نقل عمومی تا کنون هیچ مشکلی گزارش نشده است چون روال کار برنامه‌ریزی شده است و مشکلی پیش نمی‌آید.

وی افزود: پیمانه دوم سهمیه جدید گازوئیل ناوگان حمل و نقل عمومی درون‌شهری و برون‌شهری ۱۵ روز آینده یعنی ساعت صفر روز ۱۶ مهر به کارت‌های سوخت واریز می‌شود.

معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه ۲۱۳۱ جایگاه توزیع سوخت گازوئیل در کشور وجود دارد تاکید کرد: ۱۸۵۶ جایگاه هم اکنون بر خط هستند که عمده سوخت گیری گازوئیل نیز در کشور از این جایگاهها انجام می شود. اول مهر ماه سهمیه پایه جدید به کارت سوخت همه ناوگان حمل و نقل عمومی واریز می شود و همه خودروها حداقل یک بار باید در ۱۸۵۶ جایگاه توزیع گازوئیل بر خط سوخت‌گیری کنند.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات