تبلیغات

ترافیک نیمه‌سنگین در محور فیروزکوه / ممنوعیت تردد تریلر تا 3 روز آینده

فرمانده پلیس‌راه دماوند- فیروزکوه از ترافیک نیمه‌سنگین در این محور خبر داد و گفت: برای سهولت در عبور و مرور خودروها، تردد تریلر تا سه روز آینده ممنوع است.

شهرخبر: در شرق استان تهران با اشاره به وضع ترافیک در محور فیروزکوه اظهار کرد: با توجه به تعطیلات آخر هفته و عید سعید قربان، اکنون شاهد ترافیک نیمه‌سنگین به سمت استان مازندران و روان به سمت شهر تهران هستیم.

وی با بیان اینکه برای سهولت در تردد خودروها محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده است، افزود: ممنوعیت تردد تریلر از صبح امروز در محور فیروزکوه آغاز شده و تا ساعت 24 روز جمعه این هفته ادامه خواهد داشت.

فرمانده پلیس‌راه دماوند- فیروزکوه تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون حادثه جدی در این محور به وقوع نپیوسته و لازم است برای پیشگیری از حوادث احتمالی، رانندگان به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند.

نیک‌روش بیان کرد: تمام نیروهای پلیس‌‌‌راه در طول محور مستقر هستند و 14 دستگاه دوربین هوشمند ثبت تخلف نیز تخلفات رانندگی را به ثبت می‌رسانند.

وی توصیه کرد: رانندگان با توجه به تعطیلات پیش‌رو، صبر و حوصله پیشه و از سبقت‌های غیرمجاز پرهیز کنند تا مشکلی در طول مسیر برای آنان رخ ندهد.

به گزارش فارس، محور فیروزکوه یکی از پرترددترین و مهم‌ترین محورهای مواصلاتی استان تهران به شمار می‌رود که در ایام تعطیل شاهد بار ترافیکی به سمت استان‌های مازندران و سمنان است.

شهر بومهن در این محور در گذشته با مشکلات زیادی به لحاظ ترافیک مواجه بود که امروز این مشکلات به دلیل نبود زیرساخت‌های لازم به منطقه گیلاوند شهرستان دماوند منتقل شده است.
خبرگزاری فارس: ترافیک نیمه‌سنگین در محور فیروزکوه / ممنوعیت تردد تریلر تا 3 روز آینده
222

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات