تبلیغات

حفظ امنیت مسافران از اولویت های مهم مترو است

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه صبح امروز در جلسه ای مشترک با یگان انتظامی مترو تهران برحفظ هرچه بیشتر امنیت مسافران در مترو تاکید کرد.

شهرخبر: محسن نایبی در این جلسه که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی پلیس مترو برگزار شده بود گفت: نظم، انضباط و حفظ امنیت مسافران از اولویت های مهم متروست و ما باید سعی کنیم تا همیشه این مهم محقق شود.

وی افزود: مسافران باید با احساس امنیت کامل سوار مترو شوند و بدون هیچگونه تنش و ناراحتی هم به مقصد برسند.

نایبی با بیان اینکه تحقق این امر بدون همکاری مشترک پرسنل شرکت بهره برداری مترو تهران و یگان انتظامی مترو اتفاق نمی افتد تاکید کرد: عملکرد نیروی های یگان انتظامی مترو شایان تقدیر است و به لطف حضور متعهدانه این افراد در مترو تهران نظم و امنیت مناسبی برقرار است.

وی ابراز امیدواری کرد که با تعامل بیشتر بتوان در بحث پیشگیری و رفع معضلات باقی مانده موفق تر از گذشته عمل کرد.

در ادامه سرهنگ عباس زاده فرمانده یگان انتظامی مترو تهران با تاکید بر اینکه میزان جیب بری و دزدی در مترو تهران به میزان چشمگیری نسبت به سال گذشته کاهش یافته است افزود: آمار کشف جرایم مربوط به جیب بری در مترو افزایش داشته و این موضوع باعث شده تا کمتر شاهد این تخلف در این شهر زیرزمینی باشیم.

وی گفت: یکی از وظایف ذاتی پلیس ایجاد امنیت و آرامش روانی برای مردم است و در این راستا به طور جدی با مخلین نظم و امنیت در مترو مبارزه می کنیم.

سرهنگ عباس زاده با اشاره به اینکه مترو جدای از کلانشهر تهران نیست و تمام تخلفات و جرایمی که در سطح شهر هست در مترو تهران هم دیده می شود افزود: برهم زدن نظم عمومی، حمل مواد مخدر، دزدی و زورگیری از جلمه موارد شایعی است که یگان انتظامی مترو تهران به طور جدی با آن برخورد می کند.
بهره برداری از واگن های جدید مترو شیراز
222

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات