تبلیغات

توييت ها هم قلب دار شدند

توييتر با معرفي Heart، لايک را به توييت‌ها اضافه کرد.

باشگاه خبرنگاران/ توييتر با معرفي Heart، لايک را به توييت‌ها اضافه کرد.
اگر از کاربران شبکه‌ي اجتماعي توييتر باشيد، تغيير ديگري را که اين شبکه‌ي اجتماعي از ساعاتي پيش اعمال کرده رامشاهده فرموده‌ايد. اضافه شدن يک قلب در زير هر توييت، قابليتي است که کاربردي مشابه لايک در فيس بوک دارد.

توييتر همزمان با انتشار پستي در وبلاگش، اقدام به ايجاد تغييري کوچک کرده است. پيش از اين کاربران مي‌توانستند در صورت پسنديدن پستي با کليک روي آيکن ستاره زير هر توييت، علاقه‌ي خود به آن توييت را نشان دهند؛ اما از ساعاتي پيش ديگر خبري از اين ستاره نيست و جاي آن را يک قلب گرفته است. با کليک روي اين قلب، شاهد بزرگ شدن شکل قلب به گونه‌اي هستيم که گويا اين قلب يک ضربان را تجربه مي‌کند. توييتر در وبلاگش به اين موضوع اشاره کرده که نام اين قابليت جديد Like است. توييتر به اين موضوع اشاره کرده که استفاده از ستاره تا حدودي باعث سردرگمي افرادي مي‌شد که براي اولين بار از اين شبکه‌ي اجتماعي استفاده مي‌کردند، از اين‌رو ترجيح داده شده تا از قلب به جاي ستاره استفاده شود. اين تغيير محدود به توييتر نبوده و کاربران واين نيز مي‌توانند از اين قابليت استفاده کنند.

توييتر دليل استفاده از قلب را بين المللي بودن نمايد قلب براي نمايش بار مثبت احساسات در قبال يک موضوع خاص عنوان کرده است. جک دورسي، مديرعامل جديد توييتر که يکي از سهامداران اصلي اين کمپاني است، در حال ايجاد تغييرات گسترده‌اي در اين شبکه‌ي اجتماعي است. دورسي با استخدام افرادي نظير اميد کردستاني و در پيش گرفتن سياست‌هايي نظير تعديل نيرو به منظور کاهش هزينه‌ها و واگذاري بخشي از سهام خود به کارکنان به منظور تشويق، سعي دارد تا جان دوباره به توييتر ببخشد.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات