تبلیغات

اپليکيشن اينباکس به‌زودي به قابليت ارسال پاسخ هوشمند مجهز مي‌شود

اپليکيشن اينباکس به‌زودي به قابليت ارسال پاسخ هوشمند مجهز مي‌شود

اپليکيشن Inbox چند وقتي است که به پلتفرم‌ها قدم گذاشته و گوگل با ايده‌هاي مختلف، از جمله قابليت «ارسال پاسخ سريع»، در انديشه توسعه هرچه بيشتر آن است.

جي اس ام/ اپليکيشن Inbox چند وقتي است که به پلتفرم‌ها قدم گذاشته و گوگل با ايده‌هاي مختلف، از جمله قابليت «ارسال پاسخ سريع»، در انديشه توسعه هرچه بيشتر آن است.
کاربران اپليکيشن اينباکس گوگل آخر اين هفته منتظر يک آپديت جالب باشند؛ قابليتي که هوش اين اپليکيشن را يک مرحله فراتر مي‌برد. نسخه آينده اپليکيشن اينباکس قادر است ايميل‌هاي دريافتي شما را مطالعه و آناليز کند و بر اساس آنچه در متن آمده چندين پاسخ پيشنهادي برايتان نمايش دهد. نتيجه کار ساده است: صرفه‌جويي در وقت و درگير نشدن با دردسر نوشتن پاسخ براي تک‌تک پيام‌ها. حتي اگر طرفدار پروپاقرص اين قابليت نشويد، پاسخ‌هايي که برايتان نمايش داده مي‌شوند مي‌توانند شما را در نوشتن پاسخ مناسب ياري کنند.

جالب اينجاست که گاه پاسخ‌هايي در پيشنهادات نمايش داده مي‌شوند که مي‌توانند وقت بيشتري برايتان مهيا کنند تا در اولين فرصت پاسخ مناسب‌تري بفرستيد. براي مثال، مي‌توانيد پاسخ سريعي به اين شکل بفرستيد که «در اولين فرصت پاسخ شما را به طور کامل مي‌دهم» و سپس در ساعاتي که سرتان خلوت شد سراغ نگارش متن کامل برويد. هرچه از اينباکس جديد بيشتر استفاده کنيد، پيشنهاداتي که دريافت مي‌کنيد نيز بهتر و بامعناتر مي‌شوند. ايده‌اي که موجب توسعه چنين قابليتي شده کاهش نياز کاربر به کيبورد مجازي گوشي هوشمندش است.

اينباکس اپليکيشني است که چندي پيش گوگل براي مديريت ايميل‌هاي دريافتي روي گوشي‌هاي مبتني بر اندرويد و آي‌اواس عرضه کرد. به‌کمک اينباکس مي‌توانيد ايميل‌هاي خاص را بالاتر از ساير ايميل‌ها نگه داريد و بدون آن که نياز باشد متن پيام دريافتي را کامل باز کنيد، اطلاعات مهم و مفيد مختلفي در موردش ببينيد. اگر فعلا نمي‌دانيد در مورد ايميلي به‌خصوص چه تصميمي اتخاذ کنيد، کافي است Snooze را انتخاب کنيد تا مسيج براي ساعاتي پنهان شود و سپس دوباره برايتان نشان داده شود. از ديگر قابليت‌هاي جالب اين برنامه مي‌توان به امکان گروه‌بندي پيام‌هاي مشابه اشاره کرد که کار مديريتشان را آسان‌تر مي‌کند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات