تبلیغات

آي تي آموزي/ روش فعال/غير فعال کردن اطلاعيه برنامه ها در Android 6.0 Marshmallow

آي تي آموزي/ روش فعال/غير فعال کردن اطلاعيه برنامه ها در Android 6.0 Marshmallow

تکفارس/ از زمان انتشار سيستم عامل Android 5.0 Lollipop تمام اطلاعيه ها در بالاي صفحه نمايش گوشي هاي هوشمند به نمايش در مي آيند اما شايد خيلي از شما ها از اينکه اطلاعيه تمام برنامه ها مدام در بالاي صفحه نمايش گوشيتان به نمايش در بي آيد احساس خوبي نداشته باشيد، زيرا که شايد شما فقط بخواهيد که اطلاعيه بعضي از برنامه ها به نمايش در بي آيد. خب به همين دليل نيز در سيستم عامل Marshmallow اين امکان به کاربر داده مي شود تا خود تصميم بگيرد که کدام يک از برنامه ها از ويژگي peeking بهره ببرند. بنابراين شما به راحتي مي توانيد در بالاي صفحه نمايش گوشي هوشمندتان از اطلاعيه برنامه هاي مد نظر خود مطلع شويد. در ادامه به شما طريقه انجام اينکار را مي گوييم.

به بخش تنظيمات رفته و سپس وارد بخش “Sound & Notification (صدا و هشدار)” شويد.
به بخش “App notifications (اطلاعيه برنامه)” برويد.
خب در اينجا ليست تمام برنامه هاي شما به نمايش در مي آيد، در اين قسمت ما تصميم گرفتيم تا اطلاعيه برنامه BlockQuest در بالاي صفحه نمايش گوشي هوشمندمان به نمايش در بي آيد.
بعد از انتخاب برنامه ذکر شده به محيط تنظيمات برنامه منتقل شديم و گزينه “Allow peeking (اجازه دادن براي پشتيباني از قابليت peeking)” را فعال کرديم.
بعد از يه مدت زماني نيز اگر ديگر نيازي به اطلاعيه اين برنامه نداشتيد به راحتي مي توانيد به بخش ذکر شده برويد و گزينه “Allow peeking (اجازه دادن براي پشتيباني از قابليت peeking)” را غير فعال کنيد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات