تبلیغات

تماشا کنيد/ ال جي قابليت هاي تلفن هوشمند V10 و رابط کاربري UX 4.0+ را به نمايش مي گذارد

تماشا کنيد/ ال جي قابليت هاي تلفن هوشمند V10 و رابط کاربري UX 4.0+ را به نمايش مي گذارد

ديجياتو/ ال جي به تازگي ويدئويي تبليغاتي را منتشر کرده و در آن کارايي تلفن هوشمند V10 خود را در کنار رابط کاربري جديد LG UX 4.0+ به نمايش گذاشته. در تبليغ ياد شده يک مرد و دو زن ساکن شهر نيويورک را مي بينيم که چطور زندگي روزمره ي خود را با به روزترين اسمارت فون توليد شده توسط کمپاني کره اي به پيش مي برند.

در ابتداي ويدئو مردي سحر خيز موبايل V10 خودش را روي دسته ي دوچرخه نصب و فيلمبرداري را آغاز مي کند و بلافاصله مي توانيم مشاهده نماييم که لرزشگير اپتيکال دستگاه چه عملکرد مطلوبي را دارا است.

وي سپس در جايي مي ايستد و از فردي که در حال اجراي موسيقي در کنار خيابان است اقدام به فيلمبرداري مي کند، در اين حالت نيز به افراد نشان داده مي شود که چطور قادر خواهند بود عملکرد ميکروفون هاي موبايل را کنترل نموده و به بهترين کيفيت صدا براي ويدئوي در حال تهيه دست يابند.

هر چه که در ويدئو بيشتر پيش مي رويم امکانات متنوع تري از محصول به نمايش در مي آيند، کيفيت بالاي پخش موسيقي، مقاومت نسبي بدنه در برابر سقوط و ضربات ناگهاني، توانايي هاي دوربين، امکانات چند وظيفگي و… از جمله مواردي هستند که ال جي تلاش داشته همگي آنها را در بازه ي زماني کوتاه به تصوير بکشد.

در پايان از شما دعوت مي کنيم تا اين ويدئوي جالب را نظاره گر باشيد.

لينک دانلود ويدئو

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات