تبلیغات

مديرعامل سامسونگ: مي خواهيم به عنوان رهبر نوآوري شناخته شويم

مديرعامل سامسونگ: مي خواهيم به عنوان رهبر نوآوري شناخته شويم

زماني که به بازار برويد نام سامسونگ به‌عنوان يکي از بهترين شرکت‌هاي توليدکننده اسمارت‌فون اندرويدي شناخته مي‌شود. اين محبوبيت در بين مردم چند سالي است که ناشي از رونمايي اولين گلکسي به بازار مي‌گذرد. رشد بسيار عالي شرکت و وارد شدن در زمينه‌هاي مختلف عللي است که مديرعامل سامسونگ در آخرين صحبت‌هاي خود بيان کرد که ما در تلاش هستيم تا “به‌عنوان” رهبر نوآوري شناخته شويم نه يک شرکت سريع و پيرو.

ترنجي/ زماني که به بازار برويد نام سامسونگ به‌عنوان يکي از بهترين شرکت‌هاي توليدکننده اسمارت‌فون اندرويدي شناخته مي‌شود. اين محبوبيت در بين مردم چند سالي است که ناشي از رونمايي اولين گلکسي به بازار مي‌گذرد. رشد بسيار عالي شرکت و وارد شدن در زمينه‌هاي مختلف عللي است که مديرعامل سامسونگ در آخرين صحبت‌هاي خود بيان کرد که ما در تلاش هستيم تا “به‌عنوان” رهبر نوآوري شناخته شويم نه يک شرکت سريع و پيرو.

اکنون‌که گزارش سود بسيار عالي 6 ميليارد دلاري در سه ماه گذشته منتشرشده است، سامسونگ استراحت را بر خود منع کرده و قصد دارد روش‌هاي جدي‌تري را در پيش بگيرد. همراه باشيد.

آقاي Kwon Oh-hyun به‌عنوان مديرعامل سامسونگ الکترونيکس در صحبت‌هاي خود اعلام کرد که ما در حال يک خانه تکاني اساسي براي رسيدن به اهداف بالاي خود هستيم. ممکن دپارتمان‌هاي زيادي را تعطيل کنيم و يا با ديگر قسمت‌ها ادغام کنيم تا بتوانيم واحدهايي پرشور و درعين‌حال کارآمدتري را شکل دهيم.

او در ادامه بيان کرد که ما خود را براي چالش‌هاي آينده اماده کرده‌ايم و تمام کارکنان سامسونگ بايد خود را براي تغييرات اماده کنند. اين تغييرات باعث خواهد شد تا توسط برنامه‌ريزي انجام‌شده سامسونگ تبديل به شرکتي شود که خود قدم‌هاي روبه‌جلو را براي اولين بار مي‌گذارد و نه شرکتي که قواعد ايجادشده توسط ديگر شرکت‌ها را سريع دنبال مي‌کند. به نظر شما با توجه به درامد بسيار بالا روش‌ها در پيش‌گرفته شده توسط سامسونگ چه دليلي دارد که راه و رسم را عوض کنيم؟ جز رقابت؟ هدف ما رقابتي بسيار سنگين‌تر با ديگر شرکت‌ها و حتي رقابت با خودمان است!

با توجه به واحدهاي تحقيق و توسعه در نظر گرفته‌شده سامسونگ مي‌تواند درزمينه توليد انواع باتري، چيپست، صفحه‌نمايش و دوربين تمرکز بيشتري داشته باشد. نوآوري، کليد اصلي تمام فعاليت‌هاي سامسونگ در سال آينده خواهد بود. تاکنون کسي در مورد Project V چيزي شنيده است؟

صحبت سامسونگ با اين سؤال تمام شد. پروژه که مربوط به اسمارت فون هاي خميده سامسونگ است. دستگاه‌هايي که بتوان آن را خم کرد. در مطلبي براي شما گفته بوديم که اگر سامسونگ دست‌به‌کار نشود تا 5 سال آينده بازار اسمارت فون ها را رها مي‌کند اما امروز بايد اعلام کنيم که اين شرکت خود نيز بر اين موضوع واقف بوده و قصد تغيير و تحولي عظيم را دارد. اسمارت فون هاي خميده ايده‌اي بسيار بکر به‌حساب مي‌آيد که مي‌تواند آينده روشني داشته باشد. در کنار بايد اشاره‌کنيم که سيستم‌عامل سامسونگ نيز در حال بالغ شده خواهد شود که درنتيجه همانند اپل اکوسيستم کامل و مطمئني را شکل مي‌دهد. نظر شما چيست؟

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات