تبلیغات

تماشا کنيد/ ويديوهاي جديد از آپديت جديد اکس باکس وان منتشر شد

تماشا کنيد/ ويديوهاي جديد از آپديت جديد اکس باکس وان منتشر شد

رابط کاربري کنسول دو ساله ي اکس باکس وان مشکلات بسياري داشته که طي آپديت هاي متعددي، بسياري از مشکلات آن برطرف شده است، با اين حال هنوز سرعت پايين و عملکرد نه چندان بهينه اش در برابر رابط کاربري پلي استيشن 4 و حتي اکس باکس 360، ناخشنودي هاي بسياري را به همراه داشته است.

ديجياتو/ رابط کاربري کنسول دو ساله ي اکس باکس وان مشکلات بسياري داشته که طي آپديت هاي متعددي، بسياري از مشکلات آن برطرف شده است، با اين حال هنوز سرعت پايين و عملکرد نه چندان بهينه اش در برابر رابط کاربري پلي استيشن 4 و حتي اکس باکس 360، ناخشنودي هاي بسياري را به همراه داشته است.

در آپديت جديد که New Xbox One Experience خطاب مي شود، قرار است ويندوز 10 براي اولين بار در تاريخ به اکس باکس بيايد و بسياري از ويژگي هاي آن روي کنسول نيز قابل اجرا باشد. در همين حال، رابط کاربري اکس باکس وان تغييرات بنيادين بسياري را شاهد خواهد بود که علاوه بر افزايش کارايي، به سرعت آن نيز مي افزايد.

12 نوامبر، رابط کاربري جديد اکس باکس وان تحت عنوان آپديت اين ماه براي کاربران عرضه خواهد شد و تمامي دارندگان اکس باکس وان مي توانند پس از دانلود آپديت، شاهد يک تغيير بزرگ در کنسول خود باشند.

در سه ويديو زير، ميجر نلسون به همراه يکي از طراحان ارشد مايکروسافت در حال ارائه توضيحات لازم روي تصاوير هستند. در حين توضيح بخش هاي مختلف، مي توانيد تغييرات به عمل آمده را نيز در هر قسمت تماشا کنيد.

دانلود شماره ۱

دانلود شماره ۲

دانلود شماره ۳

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات