تبلیغات

فروش خوب HTC One E9 در ماه اکتبر

گذشته‌ي اچ‌تي‌سي بسيار شگفت‌انگيز است، گذشته‌اي که با فراز و نشيب‌هاي بسياري نيز همراه بوده است. اين کمپاني در سال‌هاي گذشته اوضاع خوبي نداشته و سير نزولي را طي کرده است اما به نظر مي‌رسد فروش گوشي اي ۹ که به تازگي معرفي شده، کمي به اوضاع بد اچ‌تي‌سي سر و سامان داده است.

زوميت/ گذشته‌ي اچ‌تي‌سي بسيار شگفت‌انگيز است، گذشته‌اي که با فراز و نشيب‌هاي بسياري نيز همراه بوده است. اين کمپاني در سال‌هاي گذشته اوضاع خوبي نداشته و سير نزولي را طي کرده است اما به نظر مي‌رسد فروش گوشي اي ۹ که به تازگي معرفي شده، کمي به اوضاع بد اچ‌تي‌سي سر و سامان داده است.

گذشته‌ي اچ‌تي‌سي مملو از شکست‌ها و پيروزي‌ها و فراز و نشيب بوده، گذشته‌اي که اين شرکت تايواني را حالا در روندي نزولي قرار داده است. اما به نظر مي‌رسد اوضاع اندکي رو به بهبودي گذاشته است.

جديدترين پرچمدار اچ‌تي‌سي با نام وان اي ۹، که به تازگي وارد بازار شده، توانسته درآمد اين شرکت را در ماه اکتبر به ۲۷۶.۸ ميليون دلار برساند. اين عدد بيشترين درآمد اچ‌تي‌سي در شش ماه گذشته بوده است و نسبت به ماه سپتامبر رشدي ۲۵.۹۲ درصدي را نشان مي‌دهد، اما نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افتي ۴۳.۲ درصدي دارد.

به نظر کور سوي اميدي براي بهبود اوضاع براي اچ‌تي‌سي وجود دارد و کارشناسان نيز پيش‌بيني مي‌کنند با نزديک شدن به فصل تعطيلات، فروش وان اي ۹ بيشتر نيز خواهد شد که مي‌تواند خبري بسيار خوب براي اين شرکت تايواني و علاقمندانش باشد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات