تبلیغات

دستبند جديد شيائومي هفته آينده رسما معرفي مي شود

دستبند جديد شيائومي هفته آينده رسما معرفي مي شود

شيائومي مي بند يکي از محبوب ترين دستبندهاي سلامتي در سراسر جهان است که اين حجم از محبوبيت آن يک دليل عمده دارد: قيمت بسيار اندک.

ديجياتو/ شيائومي مي بند يکي از محبوب ترين دستبندهاي سلامتي در سراسر جهان است که اين حجم از محبوبيت آن يک دليل عمده دارد: قيمت بسيار اندک.

در کل، هيچ ارزاني بي حکمت نيست و دستبندهاي شيائومي کارايي بالايي ارائه نمي دهند. صرفا مي توانند تعداد قدم هاي تان را بشمارند، بگويند چه مقدار کالري مصرف کرده ايد و دست و پا شکسته اطلاعاتي در مورد خواب تان هم ارائه دهند. در بهترين حالت ممکن، مي تواند دستبند را به تلفن متصل کرده و از نوتيفيکيشن ها نيز مطلع شويد.

نسل دوم اين دستبند نيز به زودي از راه مي رسد. منابع چيني تاييد کرده اند که شيائومي آماده است تا Mi Band 1S را در تاريخ 11 نوامبر (يک هفته ديگر) رونمايي کند. علاوه بر موارد فوق، اين دستبند قادر است تا ضربان قلب شما را هم اندازه بگيرد و برخلاف ورژن ابتدايي، اطلاعات بهتري از خواب تان در اختيار شما قرار دهد.

سنسور ضربان قلب درست در قسمت زيرين دستبند قرار گرفته (همانطور که در تصوير بالا مي بينيد) و همين مسئله سبب مي شود تا عمر باتري دستگاه نسبت به نسل پيشين اندکي کاهش يافت. انتظار مي رود که Mi Band 1S قيمتي معادل 15 دلار داشته باشد.

شيائومي تا انتهاي فصل دوم مالي سال 2015 موفق به فروش 3.1 ميليون واحد دستبند شد و اخيرا نيز قيمت Mi Band را از 12.5 دلار به 11 دلار کاهش داده است. اين احتمال وجود دارد که پس از رونمايي Mi Band 1S، قيمت Mi Band باز هم کاهش پيدا کند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات