تبلیغات

تماشا کنيد/ اولين ويدئوي تبليغاتي HTC براي تلفن هوشمند One A9

تماشا کنيد/ اولين ويدئوي تبليغاتي HTC براي تلفن هوشمند One A9

چند هفته ي پيش و زماني که HTC از تلفن هوشمند One A9‌ خود پرده برداشت قشر عمده اي از کاربران از شباهت بسيار زياد ظاهر اين اسمارت فون به آيفون هاي اپل متعجب شدند و کمپاني که روزگاري يک پيشرو در زمينه ي طراحي محسوب مي شد را به جد مورد نکوهش قرار دادند.

ديجياتو/ چند هفته ي پيش و زماني که HTC از تلفن هوشمند One A9‌ خود پرده برداشت قشر عمده اي از کاربران از شباهت بسيار زياد ظاهر اين اسمارت فون به آيفون هاي اپل متعجب شدند و کمپاني که روزگاري يک پيشرو در زمينه ي طراحي محسوب مي شد را به جد مورد نکوهش قرار دادند.

موبايل مورد بحث با نمايشگري ۵ اينچي که رزولوشن ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ را فراهم مي آورد به چيپست چهار هسته اي و ۶۴ بيتي اسنپدراگون ۶۱۷ در کنار سه گيگابايت حافظه ي رم مجهز شده بود و ضمن به اجرا درآوردن اندرويد مارشملو ميزبان دوربين هايي ۱۳ مگاپيکسلي و اولتراپيکسلي در بخش هاي پشتي و جلويي خود بود.

کمپاني تايواني امروز ويدئويي تبليغاتي را براي اسمارت فون تازه اش منتشر کرده و سعي داشته در آن دستگاه مذکور را متفاوت نشان داده و اين ديوايس را مناسب افرادي جلوه دهد که مي خواهند با جسارتي بيشتر محصولي آزاد، بي نظير و فوق العاده را تجربه نمايند.

ناگفته نماند که به باور بسياري از اهالي فن اين ويدئوي تايواني ها نيز از يکي از ويدئوهاي اپل در سال هاي بسيار دور الگو گرفته شده، يا حداقل خاطره اي مشابه آن را در اذهان زنده مي سازد. در پايان از شما دعوت به عمل مي آوريم تا پيام تبليغاتي جديد HTC براي تلفن هوشمند One A9 را مشاهده کنيد.

تماشا کنيد

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات