تبلیغات

شرکت ويوو با فبلت 6 اينچي خود قصد دارد استانداردي جديد به نام خود ثبت کند

شرکت ويوو با فبلت 6 اينچي خود قصد دارد استانداردي جديد به نام خود ثبت کند

ترنجي/ در حالي که امروز همه منتظر اخبار مربوط به Xplay 5S بودند، Vivo اما همه را غافل گير کرد و با پوستري خبر از انتشار فبلت X6 در بيستم آبان ماه داد. اين تلفن زيبا با عرضه زود هنگام خود قصد دارد برخي از استانداردها را تغير دهد به همين دليل ويوو در پوسترش از لغت «سريع» براي اين فبلت قدرتمند استفاده کرده است زيرا اين شرکت در جديدترين تلفن همراه خود قصد دارد از حافظه‌ي رم مجزاي يک گيگابايتي براي پردازش‌هاي گرافيکي استفاده کند!

اين تلفن که بر طبق شايعات احتمالاً تکنولوژي فورس تاچ را درون خود جاي داده است، از دوربين اصلي 21 مگاپيکسلي با فلاش دوگانه و دوربين سلفي 12 مگاپيکسلي استفاده مي‌کند که به همراه کليد فيزيکي شاتر، سرعت عکاسي را براي کاربر بيشتر مي‌نمايد. Vivo X6 به باتري 4 هزار ميلي آمپر ساعتي مجهز شده که مي‌تواند يک روز کامل به شما شارژ دهي کند همينطور اگر اسپيکرهاي دوگانه، 4 ميلي متر ضخامت بدنه و پردازنده deca-core Helio X20 به همراه 4 گيگابايت رم را هم به اين امکانات اضافه کنيم، به واقع بايد اعلام کرد که با يک غول از شرکت Vivo روبه رو هستيم که براي اولين بار در جهان همراه با ۱ گيگابايت حافظه اختصاصي گرافيکي منتشر خواهد شد.

چه ميزان از اين شايعات درست است را هفته بعدي متوجه خواهيم شد اما سؤال اين است که آيا به نظر شما اگر چنين تلفني با اين امکانات و طراحي ظريف به کشور عزيزمان بيايد، فروش خوبي مي‌تواند داشته باشد يا خير؟ البته بهتر است قبل از هر صحبتي در نظر بگيريم که اعتماد کاربران به يک نام تجاري حرف اول را در باب فروش يک محصول مي زند، شايد خيلي از ما نسل قبلي آيفون‌ها را از ياد نبرده ايم، آيفون‌هايي که با وجود مقاومت کم در برابر خم شدن، باز هم فروش خيره کننده‌اي داشتند.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات