تبلیغات

حضور تماشاچيان و تست اجرا در سري جديد «خوشا شيراز»

حضور تماشاچيان و تست اجرا در سري جديد «خوشا شيراز»

باشگاه خبرنگاران/ برنامه «خوشا شيراز» با تغييرات ويژه‌اي به روي آنتن خواهد رفت.

هادي قندي تهيه‌کننده برنامه «خوشا شيراز»، در خصوص تغييرات برنامه؛ گفت: در سري جديد برنامه تغييراتي را شاهد بوده‌ايم که از جمله مي‌توان به دکور برنامه و اضافه شدن بخش «پرسه هنري» که اطلاعات هفتگي شهر و استان را پوشش مي‌دهد، اشاره کرد.

وي ادامه داد: در نظر داريم تا برنامه‌هاي آينده را با حضور تماشاچيان به روي آنتن ببريم، چرا که فکر مي‌کنم حضور تماشاچي به جذاب شدن برنامه کمک مي‌کند.

قندي اظهار داشت: هدف برنامه «خوشا شيراز» فقط سرگرمي نيست. موضوع‌هاي مد نظر به صورت هفتگي تغيير مي‌کنند. تمام بحث‌ها بايد تلطيف شده باشد، زيرا يک برنامه در صبح جمعه بايد با انرژي قابل توجهي توام باشد. به طور کل به موضوعات تلفيقي مي‌پردازيم.

وي افزود: برنامه بايد جذابيت خود را هميشه حفظ کند و اين موضوع بستگي به نوع برنامه و اين که چه گروهي آن را اداره مي‌کند، دارد. از جمله عواملي که مي‌تواند تاثير بسزايي در برنامه داشته باشند، عبارتند از: حضور چهره‌هاي جذاب، موزيک متناسب و هر آن چه که کمتر ديده شده باشد. در مجموع برنامه‌اي موفق است که فکر و خلاقيت به دنبال داشته باشد.

هادي قندي عنوان کرد: براي پخش برنامه «خوشا شيراز» با شبکه شما به توافق رسيديم و پخش برنامه از اين به بعد دائمي خواهد بود. همچنين در حال تصميم‌گيري براي پخش برنامه در ساعت 14 هستيم که هنوز به نتيجه نرسيده است.

وي گفت: تاکنون بازخوردهاي بسيار خوبي را از سوي مخاطبان دريافت کرده‌ايم. به شکلي که حتي از يک برنامه سراسري نيز بيشتر بوده است.

وي تصريح کرد: يکي ديگر از تغييرات برنامه، اضافه شدن يک آيتم ويژه است. آيتمي که در آن تست اجرا گرفته مي‌شود. علاقه‌مندان به اجرا مي‌توانند خود را محک زده و در صورت پذيرفته شدن براي اجرا در برنامه حضور خواهند داشت.

وي در پايان اظهار داشت: ما در «خوشا شيراز» روال خود را طي کرده و اميدواريم مردم با تغييرات به وجود آمده ارتباط خوبي برقرار کنند.

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات